Taki chuj racji nie masz autorze postu ha!
11 czerwca 2014wildwolf pisze: Każda potwora znajdzie swego amatora.
Ale żeby potwór znalazł amatorKĘ... To się już nie zdarza, i trzeba o tym fantastyczne filmy kręcić
12 października 2024Selevan pisze: Ale żeby potwór znalazł amatorKĘ... To się już nie zdarza, i trzeba o tym fantastyczne filmy kręcić
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Jak masz tylko forsę i nic poza tym to też niedobrze, bo przyciągasz głównie chciwe pustaki chcące cię wycyckać z siana.
Czasem nawet piękne osoby się wciągają w temat. Nie ma wyboru, to losowe.
ja za to jestem normalny
JAK DBASZ TAK MASZ
tym o to sposobem, jak raz na rok wyj3bie mi jakaś skaza na mordzie, to jest to święto zapisywane do kalendarza xd
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?
Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.

