4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1432 • Strona 144 z 144
  • 475 / 129 / 2
@RobertoSS
Wybacz, ale nie mam czasu opisywać całej tej historii, co robiłem już x razy na forum, wystarczy poszukać w moich postach, jakbym miał czas to z chęcią bym opisał po raz kolejny.
@DonDron
Odział detoksykacyjny, a nie jakieś LSD które bez doświadczenia z psychodelikami, odpowiedniego sets and settings, osoby towarzyszącej która potrafi przeprowadzić Cię przez fazę i uniknąć badtripa - już w takim wypadku dużo bezpieczniejsze są grzyby zawierające psylocybinę, a nie LSD które może Ci zryć beret do końca Twych dni, ale również nie ryzykowałbym, bo rozwiązywanie problemów z substancjami psychoaktywnymi kolejnymi substancjami to niekończące zamknięte się koło narastających problemów.
@manchester4
Tak, jeśli planujesz zażywanie to już jesteś uzależniony. Odsyłam - https://hyperreal.info/help/ lecz jest to niestety dość stary spis nieaktualizowany bodajże od 6 lat, o czym nie wiedziałem i dodałem do swojej to-do listy na ten tydzień, aby to zaktualizować.
@Gruzlik1pm
Nie wiem, gdzie żeś się tego nasłuchał, ale to, że dana odmiana zioła podbija nie oznacza, że wszystkie podbiją, po za tym skąd mamy wiedzieć, a co dopiero Wy jaka konkretna substancja znajduje się w waszym "krysztale" czy "piksach", w każdym razie najlepszy efekt uzyskacie na pewno dbając o harm reduction czyli zażywanie jak najmniejszych dawek z jak najdłuższym odstępem czasowym + ODPOWIEDNIE NAWODNIENIE + elektrolity (jeśli brak to chociażby szczyptę soli i cukru + soku z cytryny do wody) i D I E T A - mam na myśli dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości makroskładników w tym prekursorów odpowiadających za budowę hormonów.
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 204 / 70 / 0
wczorajmanchester4 pisze:
czy jak zażywam tylko w weekendy to już jestem uzależniony?
Tak. Zazwyczaj to wygląda jak czekanie od weekendu do weekendu żeby tylko przypierdolić. Każdy tak zaczynał. Nawet się nie skapniesz kiedy oprócz zażywania w weekend najdzie Cię ochota żeby zajebać w środku tygodnia i zaczniesz walić po kątach xD - oczywiście Ci tego nie życzę, po prostu tak się to kończy w większości.
ODPOWIEDZ
Posty: 1432 • Strona 144 z 144
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.