Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5706 • Strona 571 z 571
  • 2946 / 503 / 0
Zmarnowałem z ciekawości jedną 40tke która w zamówieniu wpadła przypadkiem. Przegryzlem dokładnie i przepilem cola nie chciałem w żyłę bo trochę pieprzenia i niczego pod ręką.
Działanie nic szczególnego, nuda i oczekiwanie może jakieś placebo w żołądku. Następne kupię mst i w warunkach domowych będę i.v już próbowal.
Dodam że mam ogromną tolerke na kode i to mimo przerw, odchodzę od tego dziadostwa ale z opio ogólnie się lubimy
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 1 / / 0
Siema. Spotkał się ktoś z fejkowymi dolorami? Wpadły mi w ręce dolory 80 i mam lekkie porycie czy są legitne
  • 2946 / 503 / 0
Zawsze mogą być z fentanylem. Kto w ciemno zamawia taki wie, zawsze może być test na reklamę. To fake oczywiście
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 35 / / 0
dobra, czyli jesli mam tabletke 80 mg i chce ja podzielic powiedzmy na 4 czesci z czego dwie zostawie na za kilka dni, to lepiej przekroic na pol i zdjac otoczke z tej polowki, czy moze zdjac otoczke z calosci i dopiero wtedy przekroic i polowe zostawic w jakims szczeknym opakowaniu?
  • 3 / 2 / 0
Zmyj otoczkę, osusz ją, i po przekrojeniu tabletki ponownie przyklej klejem w sztyfcie %-D

A tak na poważnie, myślę, że większy wpływ na działanie będzie miał set & setting (np. co i kiedy jadłeś w ciągu dnia, czy jesteś nawodniony, wyspany, itp...), niż ewentualne straty przez zwietrzenie, albo nieprecyzyjne podzielenie tabletki. Jeśli minimalne wahanie stężenia nie będzie ci dawało spokoju, to może lepiej rozpuścić tabletkę w płynie (wtedy powinno być łatwiej odmierzyć dawkę, np. strzykawką), ale tutaj ktoś bardziej doświadczony by się musiał wypowiedzieć, bo sam nie praktykowałem
  • 321 / 91 / 0
Zdjąć otoczkę z całej tabletki ,później się będziesz pier....dzielił ze zdzieraniem jej . Najlepiej zwilż porządnie tabsa i zmyj otoczkę. Tak jest najszybciej ,najdokładniej i nie tracisz nicz tabletki
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
ODPOWIEDZ
Posty: 5706 • Strona 571 z 571
Artykuły
Newsy
[img]
22 kilogramy marihuany w pustostanie. Policjanci wyczuli jej zapach z radiowozu

Marihuana tak intensywnie pachniała, że lubińscy policjanci wyczuli ją przez okno radiowozu. Po sprawdzeniu pustostanu funkcjonariuszom udało się znaleźć 22 kilogramy narkotyku. Zatrzymano cztery osoby.

[img]
Związki zawarte w marihuanie mogą pomóc w zapobieganiu demencji

W obliczu globalnie rosnącej liczby przypadków demencji, naukowcy nieustannie poszukują sposobów na zapobieganie tej nieuleczalnej chorobie. Nowe badania wskazują na flawonoidy – naturalne związki chemiczne obecne m.in. w marihuanie, które mogą odegrać kluczową rolę w profilaktyce demencji. Z najnowszych odkryć wynika, że zwiększenie spożycia flawonoidów może zmniejszyć ryzyko rozwoju tej choroby nawet o 28%. Co więcej, flawonoidy obecne w konopiach mogą stać się jednym z najważniejszych sojuszników w walce z chorobami neurodegeneracyjnymi.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.