Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4109 • Strona 406 z 411
  • 4326 / 699 / 2117
Korona to nie piwo dla kobiet, tylko bardziej gustowne. Czy mega smaczne? Polemizowałbym. Po prostu lekki sort premium, ale na pewno nie można nazywać ich kraftowymi.

@Bucciccait9 - w sumie @narcovoyage13 ma rację, kwestia czego potrzebujesz. Jak chcesz się napierdolić, to coś taniego i względnie dużo procent, a jak posmakować, no to krafty są idealnym wyborem, bo każdy to inna bajka, inny film.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 757 / 114 / 0
wczoraj piłem dojcze pilsnera z dino z puchy 0,33, nazywał się Eichbau czy Eichenbau i kosztował 3 zeta (promka w tym tygodniu, normalnie 3,5), ale musze powiedzieć że bardzo smaczny, elegencki niemiecki browarek, taka srebrno-zielona puszeczka
pies zjadł mi chleb, pierdolnę sobie w łeb
  • 12492 / 2425 / 0
Corona bardzo podobna Do Miller'a - bardzo blisko wody. Takie piwo do kiełbasy z mocno zawyżoną ceną. Jedyny plus to powtarzalność.
  • 757 / 114 / 0
fajne ceny dzisiaj w kauflandzie mieli - Nepo Forest Ipka za 10 zamiast 12, Paulaner za 5tkę (nie że szaleję za tym piwem ale w tej cenie na pewno lepsze niż białe żywce i podobne chujemuje)

no i flagowy produkt czyli dyskonciak Stephansbrau za 2,19 do wyboru czarne, białe i pils, niestety w sklepie w którym byłem pszenica się skończyła, szkoda bo kupiłbym całą paletę, może się jeszcze przejadę
pies zjadł mi chleb, pierdolnę sobie w łeb
  • 4326 / 699 / 2117
Ja zdam relację z Kauflanda dzisiaj. Porobię kilka fotek, bo mają nowości. Zabieram ze sobą kilka ciekawych sztuk na wyjazd w góry. Ktoś zaproponuje za czym się rozglądać? Nie chodzi o ujebanie, ale o dobry smak, stosunek jakości do ceny i żeby "delektować się smakiem". Takie 5% myślę, że idealnie by było.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 12492 / 2425 / 0
Bierz Jever'a : ) Ikona jeśli chodzi o Pils niemiecki.
  • 4326 / 699 / 2117
Dobra. Wczoraj byłem i nie było nic ciekawego. Byłem w szoku, bo dość sporo świeciło pustkami, jeżeli chodzi o regały z piwem. Konkretniej: nie wybrałem nic ciekawego i chyba na miejscu będę musiał skupić się na kupnie kilku ciekawych/dobrych. Tego Jevera postaram się poszukać na miejscu - jak dojadę w góry. Może tam będzie.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 40 / 4 / 0
lubię mocne browary z amelinium, kiedyś okocim grał pierwsze skrzypce ale odkąd spadł na woltażu to pije 4pak dębowego z samego rana i jest fajna bania na resztę dnia
Uwaga! Użytkownik manchester4 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 757 / 114 / 0
Kaufland jeśli chodzi o wybór piwa nie jest jakiś super, ale czasem ma dobre promocje no i te ich dyskontowe siurki są niezłe, ogólnie value for money. Jeśli chodzi o wybór piwa to z marketów imo Carrefour jest dużo lepszy, ale to pewnie też może zależeć od konkretnego sklepu.

U mnie dzisiaj FAXE duża pucha, fajny ma obrazek - jacyś wikingowie naparzają się z wilkiem (pewnie ten co słońce zeżarł w mitologii), no dojebane opakowanie, ale piwo wiadomo dość średnie jak za tę cenę.
pies zjadł mi chleb, pierdolnę sobie w łeb
  • 326 / 55 / 3
Jak już mowa o marketach to duży wybór jest w Auchan i leclerc
ODPOWIEDZ
Posty: 4109 • Strona 406 z 411
Newsy
[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.

[img]
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”

Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.