4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
Jaki mefedron wybierzesz ?
Biorę prawilne 3 mmc mniejsza szansa fake
20
14%
Biorę 4mmc w ryżu jak kiedyś (nieważne czy aktywne czy zanieczyszczone)
17
12%
Biorę legitny mefedron który w badaniach wyjdzie jako czysty w nosie mam wygląd
26
18%
Będę szukać byle jakiego ketona byle klepał
30
21%
Wybieram cmc
13
9%
W związku ze słaba jakością ketonów poszedłem w klasyki typu koka, MDMA
11
8%
Zbyt wiele życia straciłem na ketony
17
12%
A co to mefedron
8
6%

Liczba głosów: 142

ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
  • 5 / / 0
jak dla mnie im krysztal jest ciemniejszy, tym lepiej. Osobiscie uwielbiam doslownie czarne sorty 4cmc
  • 5 / / 0
Szklaki. Jak jest jakiś inny kolor odrzuca mnie to i boje się brać staram sie wybierać same czyste przeźroczyste.
  • 177 / 27 / 0
Przezroczyste, białe sorty jeśli juz CMC sprawdzone. Jak cos jest żółte lub brązowe to jest zanieczyszczone. mefedron temat tabu, niby jest na rynku ale opinie podzielone.
Przedstawienie musi trwać.
  • 1974 / 528 / 0
27 lipca 2024ogadek pisze:
jak dla mnie im krysztal jest ciemniejszy, tym lepiej. Osobiscie uwielbiam doslownie czarne sorty 4cmc
bruh %-D

w łodzi latało to brązowe brudne cmc i potem ludzie niezadowoleni z działania jak czystszy temat był ¯\_(ツ)_/¯
jak nie chcesz nie musisz wpierdalać
:tabletki: :świnia:
  • 1532 / 395 / 13
cherry kokolino było kozackie wg te pierwsze “mefedrony” jakoś mocniej dybały i starczało dla wszystkich żeby się dobrze porobić

ale to były fajne młodzieńcze lata a obecnie mam trochę inne upodobania - może za darmo bym się skusił ale jeśli miałbym kupować ketony to zdecydowanie wolałbym alfę :zombie:
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło

Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.

[img]
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać

Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.

[img]
Operacja „Kryształ”

Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.