Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1648 • Strona 165 z 165
  • 2335 / 618 / 0
Tak się składa że niedługo bd miał możliwość stestowania tej substancji.
Szkopuł w tym że nigdy nie bawiłem się w dysocjaty to jest totalnie nie moja bajka. Moje doświadczenia z dyso ograniczają się do opierdolenia z 3/4 paczek Acodinu z 15 lat temu... I pamiętam że ten stan był na maxa dziwny - ani fajny, ani chujowy. Nogi jak z waty i jakieś wizje z dupy że jestem orką w oceanie (??!!! :O)

Teraz tak, jak rozmawiam z kolegami po fachu i pytam jak się ma keta do DXM ( mam na koncie jeszcze szałwie x40 i metoksytaminę , czy coś takiego ale to było tak dawno że wgl nie pamiętam ich działania ). Dlatego też ten acodin jest dla mnie głównym punktem odniesienia.
Anyway , połowa mówi że to nie ma nic wspólnego z DXM że totalnie inne doznania zaś druga połowa pieje że keta jest jak DXM na sterydach.
Ktoś się wypowie ?: ) : )

+ Jeśli teortycznie jestem w ciągu benzo = 0.2 clonazolamu codziennie na sen wieczorkiem czy to nie wpłynie jakoś na działanie kety ? nie osłabi jej ??
  • 1375 / 540 / 0
@WujekMorda ketamina w dzialaniu to skondensowany DXM na sterydach (zamiast 8h masz 1-2h) . Ma wspolnego bo ta sama grupa substancji ale oczywiscie sa subtelne roznice . Rozumiem nie lubisz psychodeli i jestes na benzo ktore ja splyca wiec zarzuc male dawki rzedu 50mg bedziesz po prostu przyjemnie porobiony bez wizji i odretwienia ciala . W razie potrzeby dorzutka co 2h ale polowa poprzedniej dawki
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2335 / 618 / 0
A jak mogę te dawki "ustalać" skoro nie mam wagi. Nawet taka zwykła jubilersko-ćpuńska jaka się tematy odmierza wiele tu nie pomoże bo tam mamy wskaźnik od 1g....
  • 1375 / 540 / 0
@WujekMorda cpun bez wagi to jak zolnierz bez karabinu drogi kolego ... Ale za pare dyszek z allegro mozesz sie wyposazyc . Mylisz sie jest dokladnosc do 0,01g czyli 10 mg teoretycznie . Natomiast wazne jest zebys mierzyl calosc za pomoca odejmowania tj. masz np. 1g w torbie wazacej 0.2g wiec wyswietla sie 1.2g i odsypujesz az nie uzyskasz 1.15g wtedy wiesz ze masz 50mg , lapiesz ?
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2335 / 618 / 0
No bd mial wlasnie 1gieta... Czyli bez wagi na oko to jest rosyjska ruletka ?? :O
  • 2953 / 804 / 5
Jeżeli masz pewność co do ilości i jakości narkotyku... powiedzmy że jest to 1g...
Robisz 10 kresek, każda ma po około 100mg. Bierzesz jedną i jak się trochę cykasz to wciągasz 1/x część.

Benzo osłabi działanie psychiczne ale może też (w miksie z K) spowodować nudności i zawroty głowy.

Btw. ketamina jest bardzo spoko i ciężko sobie nią zrobić kuku.
Poor kids are just as bright and talented as white kids.
  • 30 / 1 / 0
Siemanko będę miał pierwszy raz ketamine niestety mało bo coś koło 0,5 grama wiec chce zapodać 50mg w 3ml wody ,podawać będę powoli by nie wejść odrazu do khole, (dopiero za 2 razem zobacze khole bo podobno im dłużej się to wali tym ciężej to osiągnąć.czy dobrze wszystko opisuje ?A pytanie mam następujące czy zdążę wyciągnąć igle zanim przejdę do stanu dysocjacji ?
  • 748 / 235 / 0
Ja Wam powiem tak. Koło 2012 roku stary nieistniejący już sklep z maczanami dodawał ketę do towarku (miałem wezwanie jako świadek jakiś czas później, że wykryto ja w maczanach, kiedy one same w sobie były jeszcze legalne).

Pozwolilo mi to połączyć parę kropek. Ja się mega wtedy wkręciłem w kanna i popadłem w srogie uzależnienie. Podejrzewam, że to właśnie działanie ketaminy (miałem wtedy depresję i fobię społeczną) pozwolilo mi wycofać cześć negatywnych objawów (na pewno zdałem sobie sprawę z fobii i jakoś mniej się balem). Pomyliłem substancje i prawdopodobnie keta zadziałała na mnie mocno antydepresyjnie, ale oczywiście kontynuacja palenia maczan doprowadziła mnie do jeszcze większej depresji.

Pytanie, bo biorę już leki parę lat, czasem jest lepiej, czasem gorzej. Ale wkurwia mnie już kombinowanie trochę, nawet ponad rok temu zacząłem dokładać już do zestawu Modafinil, który stosuje się raczej w deprrsjach lekoopornych.

Słyszałem o terapiach na esketaminie i ketaminie dla chorych osób.

Co myślicie o przeprowadzeniu takiej terapii domowej roboty na sobie xD wziąłbym jakieś dawki z badań z neta i przyjebał w odpowiednich odstępach czasu xD

Raz na mnie już zadziałało mega, to może iść tym tropem 🤔🤔
ODPOWIEDZ
Posty: 1648 • Strona 165 z 165
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.