Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 969 / 350 / 0
Temat zakładam, bo odkryłem naprawdę dobrej jakości herbatkę "do snu" i chciałbym się podzielić tym znaleziskiem.

Otóż jestem człowiekiem, na którego nic nie działa. Garnek z 50g melisy? Nic. 20 torebek Lipton Calm Head, która ma niby 5 różnych ziółek, w tym kozłek i męczennicę? Nic.

AHMAD TEA SLEEP, którą znalazłem w Auchanie w cenie 8.50 za 20 torebek — sztos! Podczas, gdy tamten Lipton, który ma niby lepszy skład, nie był wyczuwalny nawet po wypiciu garnka z 20 torebek, dalej nie mogłem usnąć, tak AHMAD TEA SLEEP w dwóch szklankach po dwie torebki zauważalnie mnie zmulił.

Na mnie z reguły nic nie działa, zolpidem w żadnej ilości nie wywołuje efektu, podobnie jak inne preparaty, więc jestem naprawdę zaskoczony.

Obecnie już 10-ty dzień usypiam się przy połączeniu 5mg melatoniny + 4-8 torebek tej herbaty i 5-10ml kropli walerianowych. Czasem dorzucam ekstrakt passiflory z MO, chcąc mieć naprawdę poryte sny...

Podczas, gdy nawet leki od psychiatry nie pomagają mi spać, ta mieszanka jest dostępna bez recepty i nie wychodzi wcale drogo (w zależności od dawki max 3-4zł za dzień).

Jako ktoś, kto zawsze wiercił się kilka godzin przed snem i męczył codziennie, jestem zaskoczony jak chyba nigdy. Nie pamiętam, żebym tak szybko zasypiał, ani żeby kiedykolwiek mi się tak dobrze spało. Zaraz będzie pół miesiąca, a działanie wcale nie słabnie i nie czuję, żebym musiał zwiększać dawki.

Ważne jest tylko, aby herbatki przykryć jakimś talerzem aż do wystygnięcia do pożądanej temperatury, a potem wypić jak najszybciej, bo związki czynne ulatniają się wraz z parą.

Niedługo spróbuję innych herbat od tego AHMADa i dam znać.
  • 1977 / 378 / 0
Melatoniny nie stosuje się w tak wysokich dawkach.
W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze mną, proszę pisać przez wiadomość prywatną, a nie na maila.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 1100 / 266 / 0
@TymekDymek ja akurat nie stosuję takich magicznych naparów, tylko zwykłą czarną, liściastą herbatę i uważam, że Ahmad ma zajebistego earl greya
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 969 / 350 / 0
Wypróbowałem już wszystkie herbaty dostępne w Auchan i Kauflandzie do 10zł za opakowanie 20 torebek, czyli niska i średnia półka cenowa i muszę przyznać, iż nic nawet w połowie nie ma podjazdu do Ahmada (z uspokajających, nasennych, itd.)


Jak to 5 mg to "wysoka" dawka melatoniny..? Większość preparatów jakie całe życie kupuję w aptekach ma właśnie 5 mg, a 1 mg mają tylko "złożone", czyli z gównianymi ekstraktami 4:1 z melisy, lawendy, chmielu, itd. Zawsze to była zalecana dawka, wiele razy zaś w życiu z ciekawości jadłem dawki typu 20-40 mg, żeby zobaczyć, czy jeszcze bardziej wpłynie na sny i uczyni jeszcze bardziej poku**ionymi. Nic się nie działo i w zasadzie nie powinno się dziać.


Jakies źródła odnośnie tego, że to rzekomo "wysoka" dawka melatoniny oraz, że "nie powinno się" takich brać?
  • 88 / 7 / 0
Herbatka bliska malinowa z 3 torebek, klepie aż miło xd
Uwaga! Użytkownik Xanny777 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 31 / 14 / 0
mi bardzo smakuje yogi tea, jak jeszcze robiłem w amazonie zawinąłem parę torebek co miały iść na śmieci i nie żałuję, mocno pachnie i mocno smakuje a nie jakieś popłuczyny
  • 3153 / 596 / 0
Westminster róża z jabłkiem, przypadkowo jak wyżej z 3 torebek. Odprężenie może wynikające z dobrego wpływu na bebechy, ale widoczna zmiana nastroju na relaksację.

Fuzja - d5

Kurde zaciekawiony tym westminsterem kupiłem za piątaka na spokojny i dobry sen tzw funkcyjną, ma nawet passiflorę i chmiel w składzie, a razem z lekami, zaparzoną z kilku torebek normalnie mam przy tej pogodzie microdosing sajkodeliczny.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 3678 / 568 / 2117
@Verbalhologram a gdzie go dokładnie można dorwać? Ja fanem herbat nie jestem, ale jeżeli coś ma działać fajnie na sen, to chętnie bym się zainteresował. Zazwyczaj pijałem Earl Grey'a typical i to był mój faworyt, jeżeli chodzi o te herbaty. Natomiast, jeżeli mowa o smakach - to bez znaczenia, ale raczej typowo czarna.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 3153 / 596 / 0
Ten cały westminster to w Aldi akurat. @deadmau5

opt.1250w.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.