Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
Po dorzuceniu znowu robi się przyjemnie, ale już znacznie krócej. Dlatego biorę tylko wieczorami, zarzucając w dzień po godzinie-dwóch robiło się mocno nieprzyjemnie, nie wyobrażam sobie lecieć na tym od rana do wieczora, gdyż kolejne dorzutki nie dają tego efektu co pierwsza dawka. Może większe dawki działają proporcjonalnie dłużej?
Poza tym, jaki kratom bierzesz?
Stany lękowe mogą świadczyć o mocnym działaniu adrenergicznym.
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
Co do dorzutek to lepiej nie dorzucaj tak jak teraz to robisz to najlepiej po prostu brać 24-48h po ostatniej dawce po takie dorzutki to słabizna. A jak nie jestes w stanie tyle czekać to chociaż poczakej az faza KOMPLETNIE mnie i wtedy, ale to dosłownie jak już NIC nie bedzie czuć.
Ewetualnie mozesz sprobowac wieksze dawki bo może tolerka podskoczyła co sie rowna krotszemu czasie działanie. Pozdro, hope this helps :)
scalono - łysy
Am na te stany lekowe mozesz sprobowac hydroksyzyne albo prometazyne w niewielkich dawkch.
Pozdrawiam, i zycze powrotu do zdrowia. A na skręta koniecznie naproxen i ketonal, pregabalina a jeśli chcesz sobie nieco wydluzyc skreta i złagodzić to w najgorszych dniach MALUTKIE dawki kratomu albo kodeiny z paracetamolem (antidol 15 bez ekstrakfji 2 tab np.
Na odstawkę opio najlepsze będą czerwone i mieszanki czerwonych z zielonymi.
Co do cen i źródeł to pytaj we właściwym wątku w sprzedawcach.
No i tak ogólnie napiszę, że nie ma sensu oceniać strainy po nazwie. Maeng da oznacza oryginalnie tyle, że dany kratom jest lepszy niż przeciętny. Patrzmy po kolorach i opiniach. Dwóch najlepszych obecnie europejskich vendorów nawet nie podaje kraju pochodzenia, co imo jest uczciwym podejściem, bo i tak ogromna większość kratomu na rynku pochodzi z plantacji w Indonezji. Tu znacznie ważniejszy dla działania gotowego produktu jest wiek drzew, staranna obróbka i pogoda w danym roku niż konkretne miejsce pochodzenia czy nazwa, pod którą kratom jest sprzedawany.
14 lipca 2024Bentonit pisze: Czy to prawda,że obniżenie ph wywaru sprawia, że składniki aktywne zawarte w kratomie są lepiej przyswajane?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
