ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 519 / 104 / 0
Hę? Każdy automat może być na outdoor bo wszystkim zajmuje to mniej więcej tyle samo czasu +-3 miesiące.
  • 12692 / 2456 / 0
Opcja bardzo dobra, tylko trzeba wszystko zrobić perfekcyjnie i mieć fart z przyrodą / pogodą, żeby były dobre wyniki.
  • 2026 / 264 / 0
Doszła wam kiedyś Jamajka w polskich warunkach?
  • 519 / 104 / 0
Tak, ale kopie słabiej niż Holender

%-D
  • 12692 / 2456 / 0
Ale lepiej, niż fiolet. A tak serio, to chodzi o jakiś landrace z Jamajki, którego pestki to pamiątka z wakacji, czy jakąkolwiek odmianę z "jamaican" w nazwie? Generalnie raczej obie wersje odpadają.
  • 2026 / 264 / 0
Jamajke w kofie paliłem sprasowane topy z nasionami za 5€ za gram sativa ale faktycznie słaba.
W 1g około 5/7 nasion.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.

[img]
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.

[img]
Czy wyleczymy Alzheimera marihuaną? Naukowcy udowodnili, że jej mikrodawki są bardzo skuteczne

Szybkie starzenie się społeczeństwa powoduje, że dramatycznie poszukujemy nowych metod leczenia choroby Alzheimera. Kolejne sposoby nie działają, a neurodegeneracyjne schorzenie dotyka coraz większej części populacji. Naukowcy kierują swój wzrok w stronę mikrodawkowania marihuany, które ma poprawiać zdolności pacjentów i nie wywoływać „haju”. Wiarygodne źródła pokazują, że to… działa.