...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 12 z 12
  • 309 / 103 / 0
Opornie coś ta końcówka mi idzie. Jestem aktualnie na 100mg/doba. Sądziłem, że w tym czasie będę już bliski zeru, ale nie chcę się forsować. Rzekłbym, że chcę to przejść zupełnie bezboleśnie, dlatego sobie tak zmniejszam powolutku i problemem są nie tyle lęki, co kiepski sen, jakiś taki płytki z realnymi snami, które mnie męczą i sen nie jest moim czasem wypoczynku mimo trazodonu 25mg i 10mg mianseryny. Z menu wyleciał już alkohol i baklofen, co mnie mimo wszystko nie cieszy, a powinno. Mój stan na dziś to jakaś lekka depresja, ale nie ma się co dziwić bez tego całego arsenału gaba-umilaczy to mózg musi się z tym stanem oswoić.
Piszcie coś, bo tak widzę prawie sam zostałem, a z rodziną i znajomymi przecież na te tematy nie będę rozmawiał.
@Sinner_ @hubii @Associazione @20fajekzfiltrem @AngelandDemon555 @nicki @michcioms
  • 42 / 14 / 0
Mi też topornie idzie zejście, ale z zupełnie innego względu niż początkowo zakładałem. Mam problemy z plecami, jak puszczają mi tabletki to strasznie cierpie, mam strasznie pospinane mięśnie. Próbuje zejść z pregi bo w ostatnim czasie zacząłem również mocno przybierać na wadze co mi nie służy. Ogólnie gdzieś obiło mi się o uszy, że baclofen rozluznia mięśnie, prawda to i czy na rwę kulszową by się nadał? Wiem, że jest podobny temat, ale fajnie byłoby zawrzeć opinię u wyjadaczy - czy działania są podobne do pregi, czy przy jego pomocy byłbym w stanie zejść z pregi jednocześnie nie odczuwając bólu w plecach no i czy ciezko to dostać od lekarza? chodze jednocześnie na zabiegi, ale za nim to wylecze to czasu jeszcze minie..
  • 309 / 103 / 0
@Associazione
Jeśli chodzi o ból pleców, to pewnie by baklofen pomógł(chwilowo), ale odradzam, bo może bardziej zaszkodzić. Ja to po baklofenie dostawałem bólu pleców, bo on zwiotcza mięśnie i śpi się po nim w nienaturalnych pozycjach, przynajmniej po wyższych dawkach. Do odstawki pregi może się nadać, wielu na forum zastępowało nim pregę, czy alkohol, ale warunek jest taki, że odstawiasz pregę całkowicie i zastępujesz baklofenem na krótki okres czasu, po czym baklofen odstawiasz, lub obniżasz dawkę by leczyła tylko ból. Nie na każdego jednak baklofen działa, ale to mały odsetek ludzi (ja do nich należę, dlatego aktywowałem go pregabaliną). Każdy rodzinny przepisze to jak choćby Ketonal i na te objawy o których pisałeś. baklofen uzależnia, o czym już pewnie wiesz, lecz łatwiej z tego zejść niż z pregi, bynajmniej z małych dawek (w mojej ocenie do 50mg/doba). Niestety jak to z tym bywa, przyjdzie pokusa na mix a to z pregą, a to z alko i tylko możesz dorzucić substancję do CV. Spróbować zawsze możesz, drogie to nie jest i łatwo o receptę, ale uważaj.
  • 309 / 103 / 0
Od wczoraj jednak już na 50mg i wyżej nie chcę wchodzić. Kilka dni i chcę zerować. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, ale jak się utrzymam na 50mg, to prawie jak nic i zejście na zero już nie powinno być problemem. Wczoraj wieczorem jeszcze poszło 5mg rolki nie wiem w zasadzie po co(jakiś ukryty lęk przed brakiem wieczornej dawki pregi) i przed snem 10mg mianseryny, a zamiast trazodonu dałem 500mg tryptofanu i spało się całkiem dobrze.
@WujekMorda Ja teraz zchodziłem z 300mg z wyskokami i ostatnim miesiącem na 450mg. Nie skacz wysoko z dawkami, to łatwiej się schodzi.
  • 686 / 100 / 0
Ile utrzyma zespół odstawienny po Pregabaline ? Od 2 dni jestem na zero i nie czuje się komfortowo mimo iż wspomagam się benzo...
Uwaga! Użytkownik Palkrolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 309 / 103 / 0
Gówno idzie mi ta odstawka. Zauważyłem, że przy wysokich temperaturach idzie gorzej z odstawieniem, a wręcz jest potrzeba wskoczenia na wyższe dawki. Ja mam przejebane przez krzyżowe odstawienie kombogaba, ale to pregabalina jest dla mnie największym problemem.
  • 12 / 1 / 0
@Palkrolik normalne ja po 6 miesięcy brania po 300mg pregi odstawiałem ją stopniowo i się chujowo czułem ze 3 tygodnie.

@mefistofeles85 jak długo i jakie dawki brałeś?
  • 309 / 103 / 0
@codemonkey
Około 8-9 miesięcy 300mg/doba plus 50mg baklofenu/doba z weekendowymi skokami na dawki ok. 450mg pregi i ok. 75mg baklofenu i na takich dawkach byłem też ostatni miesiąc. do tego około 3 ostatnie miesiące doszedł alkohol. Wskoczyłem teraz na 150mg/doba. Problemy jakie ostatnio mam też nie pozwalają mi na schodzenie. I ta moja porażka z końcowymi dawkami wyszła też z tego, że na koniec za szybko ciąłem.
  • 686 / 100 / 0
Jeszcze raz grzecznie zapytam. Ile czasu brać baclofen powiedzmy w dawkach 50-75 mg po odstawieniu Pregabaliny. Obecnie jestem na 150 mg Pregabaliny i od jutra nie chcem jej już brać. Nie dość że nie pomaga to brzuch piwny wywaliło. Czytałem też że pomaga na alkoholizm. Ten słynny dokument z Francji. Czy jest sens się w to pakować na trochę dłużej ?
Uwaga! Użytkownik Palkrolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 12 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.