4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
witam mam takie pytanko odnosnie brania testostronu i mety (metanabol) i w tym samym czasie uzycia mefedronu. jakie moga byc tego skutki uboczne, lub dodatkowe dzialanie euforyczne. czy moglby sie ktos wypowiedziec kto ma jakies dowswiadcznie lub jakas glebsza wiedze w tym temacie. z gory dzieki pozdro
Uwaga! Użytkownik ziper09 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1233 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: MaciekB »
Na pewno dużo większe problemy z sercem i ciśnieniem. Dużo większy agresor i kurwica. szybsze wyniszczenie wątroby i ogólnie same niedobre rzeczy.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 63 / / 0
Dokładnie. Doustne anaboliki takie jak metka są szczególnie hepatoksyczne dla wątroby z racji grupy 17-metylowej, do tego teść, oj kiepsko to widzę..
Nakurwianie koksów i dragów (legalnych bądź nie) w duecie jest daleko posuniętym przejawem braku wyobraźni. Dołącz do tego jeszcze alkohol, viagrę i/lub poppersa a Twój organizm ma już przeje**ne na całego :-/
  • 757 / 31 / 0
to juz lepiej metkat zrobisz, zostanie Ci troche efki/pseudoefki i jeszcze Ci pomoze w pakowaniu ;p Chyba ze zejdziesz na serce ;p
Uwaga! Użytkownik blueberry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / 7 / 0
stimy obniżają produkcję testosteronu ze względu na zaburzenie snu oraz zmniejszenie łaknienia, co za tym idze zaburzenie gospodarki lipidowej, w tym steroidów. Ale Ty jesteś na bombie, także produkcja testosteronu Cię nie interesuje. Bardziej natomiast powinno Cię interesować występowanie manii prześladowczych po odstawieniu mefa połączonych z nerwowością i brutalnością po teściu. Inna sprawa to zwiększone wyniszczenie narządów wewnętrznych za sprawą katabolizmu wynikającego z braku apetytu, choć przy niezbyt częstym ćpaniu to może przynieść także korzystne skutki, n.p obniżenie cholesterolu we krwi.
  • 1 / / 0
Szkoda wątroby do tego może podskoczyć Ci prolaktyna i estradiol dlatego lepiej nie uważać na cyklu
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln

Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.

[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.

[img]
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu

Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.