Fluo dla mnie to strzał w 10. Po raz pierwszy od wszystkich lat mojego "leczenia" ssri snri itp w końcu to jest to. Rozkręca się do 2 miesięcy u mnie wyraźne działanie odczuwalne po około tygodniu ledwie co na pełną dawkę (20mg) wszedłem z połówki.
Stany lękowe zniknęły. W ogóle nie myślę o alkoholu (nadużywałem, miesiąc ani kropli) ani o ćpaniu tylko skupiam się na tym co trzeba. W pracy- na pracy. W domu - na relaksie, nie na schizach w głowie i czarnowidztwie. Dodam, że redukuję też pregabalinę (jestem wjebany) i nie odczuwam specjalnie skutków, myślę że odstawię z łatwością zaraz będę na połowie dawki wyjściowej.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Młodzi dorośli piją więcej alkoholu, gdy łączą go z marihuaną
Nowe badania wskazują, że wśród młodych osób dorosłych sięgających zarówno po alkohol, jak i marihuanę, dni, w których używają obu substancji, wiążą się z wypiciem większej ilości drinków. To właśnie ta zwiększona ilość alkoholu jest kluczowym mechanizmem prowadzącym do bardziej negatywnych konsekwencji.
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
CBZC rozbija packzomatową dystrybucję
Współpraca policjantów z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i wydziału kryminalnego z Chełmna doprowadziła do zatrzymania 44-latka, który z wykorzystaniem paczkomatów, wysyłał do odbiorców paczki z narkotykami. Przy zatrzymanym funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i gotówkę. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.