Fasolkaaa pisze: Mam takie pytanie. Kumpel mnie wczoraj pytal czy bedąc na pixie mozna zarzucić jakąś Pyralginę albo inne ścierwo na obniżenie temperatury albo jakieś Acardo-podobny medykament na serce. Przyznam szczerze że nigdy o tym nie myslałam i nie zastanawiałam się czy mogłaby wystapić jakaś pozchizowana reakcja. Co o tym myślicie?
PS: Ojebałem godzinę temu No. 10 jedną do nosa (podobno samo mdma) i dopaliłem White Widow.
Całkiem przyjemna faza, chodz ostatnio po wjebaniu 2 no. 10 żygałem w autokarze do holandii, lecz pozniej było zajebiście
Jakis czas temu przytrafila mi sie taka historia : Jade na impreze..... Po drodze kilka buchow zieleni..... Po jakis 3h pierwsza @ D&C. Impreza trwa. TAniec i zabawa. Czuje @. Mija kolejne 2h co troche popijam COLE z _______.... W miedzyczasie leca tez ze 2 piwa. Mija znow jakis czas moze z 2h i druga @ D&C. Po drodze przewinelo sie tez moze ze 3 reduble i kilka lykow tej coli z ______. I w sumie do rana wszystko fajnie az nad ranem zaczyna sie SCHIZA..... Wszyscy NA MNIE PATRZA, jakby wytykaja. Robi sie dziwnie i nieprzyjemnie wiec musze wracac z imprezy. Powrot - pojawiaja sie LEKI przed kazda osoba w otoczeniu i lapie mnie mega skurcz w dloniach ! Ale naprwade palce tak zlaczone jakby dlugopis chcialy trzymac i boli jak chce je zodzielic. Dochodza do tego halucynacje ktore widze po drodze na ulicach... (dziwne kolorowe znaki na ulicach, ludzie wszedzie patrzacy sie i chytrze smiejacy. Wszystko wydaje sie byc wielkim spiskiem ktory myslalem z poczatku ze jest realny. Ale niektore zwidy byly za bardzo nierealne zeby to byla prawda). CALA TA halucynowa,schizowa,lekowa,skurczowa faza trwala kilka h... I teraz moje pytanie. Czy ktos mi na imprezie dorzucil jakiegos KWACHA (LSD) ze mialem takie haluny i potem LEKI i ten skurcz tych dloni ? Czy to przez zmieszanie drugsow moglo tak byc ? Ale kurde zeby AZ TAK ?! Dodam ze @ jem od jakis 2 lat glownie po 2szt tak z raz na miesiac.., _____ moze z 5 razy w zyciu bralem..... zielen kilkanascie razy....
P.S. ostatnio po fecie też miałam schizy typu --> czemu On na mnie patrzy?nie wolno Mu...boję się,hehe..........................jest zimno-->a ja się pocę xD -nie rozumiem....
ale to tylko działanie siupy :)
Wątpię żeby ścierwo dało takie ciężkie jazdy.Niestety sam byłem świadkiem podobnej jazdy jaką Ty miałeś.Kumpel był już w takim stanie,że prosił o pogotowie.Też miał takie skurcze i cały się trząsł.A z tego co pamiętam to był taki moment,że nie był w stanie zarejestrować niczego co się dzaiło obok.Coś w rodzaju opóźnienia w postrzeganiu.Mówił,że słyszy co mówimy,ale dociera do niego to znacznie później.A całe otoczenie zlewało mu się i rozmazywało.Brzmi to może śmiesznie,ale mysłę,że miałby bardzo duże kłopoty gdyby znalazł się sam poza domem.
Wydaje mi się, że po prostu jakaś interakcja czegoś w kołach z cola i redbulem, które dodatkowo pobudzają.
Jadłeś i piłeś na pusty żołądek?
Każdy organizm inaczej reaguje, na takie mixy. Niby bez przypału a tu poshizzz
I nie tykałeś alko tak?
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
Masz jakieś problemy żołądkowe np. zgaga?
a próbowałeś wrzucić na pusty żołądek,albo tylko przedtem coś lekko strawnego zjeść?
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
Wiesz jeśli tak to wrzody raczej nie, bo to jest już przejebane i raczej byłbyś z tym już u lekarza.
Hmm, a scierwo jadłeś kiedyś?
Tródno powiedzieć co i jak, ale sądzę, że jednak to coś w tych pillach drażni bebech. Piwko niby niewinne, ale też może być w jakimś stopniu przyczytną. Pijesz dużo alko na masie? Ja np. zawszem ultum browaru, a dro staram sie wrzucać na lekko strawne wcześniej obalone szamanko.
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.