Rośliny z rodzaju Mitragyna, rodziny marzanowatych, zawierające alkaloidy o działaniu psychoaktywnym (Mitragyna speciosa, Mitragyna hirsuta, Mitragyna javanica).
Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1432 • Strona 142 z 144
  • 34 / 9 / 0
30 kwietnia 2024Saguaro99 pisze:
Czy na drugi dzień po przyjęciu kratomu można bezpiecznie wypić alko? Czy mogą być jakieś nieprzyjemności ze strony wątroby ?
Wydaje mi się że na luzie. To raczej przy ostrych mixach i kombinacjach na raz może zaszkodzić. Najlepiej przetestować na sobie i sprawdzić jak organizm reaguje. Ja już wrzucałem to do najróżniejszych rzeczy i właśnie po zabawie na dronie, uznałem że dobrym pomysłem będzie pójść wcześniej spać wrzucając kratom i zapijając go alko (oba w dużych ilościach) i poczułem jakiś dyskomfort po prawej stronie brzucha. Skończyłem z łączeniem kratomu z innymi "toksycznymi" rzeczami po tej akcji. Szczególnie jak poczytałem na necie, że kratom obciąża wątrobę w pewnym stopniu.
  • 1 / / 0
Muszę przyznać, że obżarłem się już parę paczek kratomu.
Najbardziej odpowiada mi mieszanka 3g red vein i 3g green bali.
Niestety muszę przyznać, że nie warto się nabierać na posty opisujące działanie jak po Oxycontinie. Takie 7g red vein to co najwyżej paczka thiokonusa dla kogoś bez tolerancji, wyższych dawek niż 10g nie warto sprawdzać bo rosną tylko skutki uboczne.
  • 523 / 139 / 0
Zapytam jeszcze tutaj. Czy testował ktoś kratom pod względem czystości od opioidów? Można kupić zestaw odczynników pod tę grupę substancji: Marquis, Mecke i Froehde plus pasek na fentanyl. Moje pytanie: czy któryś związek zawarty w kratomie też daje barwne reakcje na tych testach i nie da się określić czystości w ten sposób?
'Never know who's behind the wheel,
The body or a conscious mind'
  • 89 / 13 / 0
Ponownie podszedłem do kratomu zielonego, tym razem obniżyłem dawkę do 2,5g i to jest to... :) Nie kumałem o co chodzi w "mniej znaczy więcej" aż faktycznie spróbowałem i 2,5 g porobiło dużo przyjemniej i dłużej niż 4-5g, nie mam pojęcia dlaczego tak jest, ale po niższej dawce odczułem typowe działanie opioidowe, spokój, ciężkie ciało, pluszowość, ciepełko, pozytywne myśli. No i jak już zaczęło się podobać to ważne pytanie: jak bezpiecznie stosować kratom wieczorami w niskich dawkach aby nie wejść w uzależnienie i ewentualnie po ilu dniach zażywania do 5-7g (biorę pod uwagę tolerkę) pojawią się jakieś skutki odstawienne? Spędzanie wieczoru przy kratomie mija bardzo przyjemnie, w dzień nie wyobrażam sobie na tym funkcjonować. Jak bezpiecznie umilać sobie wieczory takimi dawkami?
  • 6 / / 0
Gdzieś wyczytałem że kratom może mieć śmiertelne skutki w połączeniu z MAOI INHIBITORS , czy ma ktoś więcej informacji na ten temat ? Jeśli changa ma w sobie maoi inhibitors to po jakim czasie można ją bezpiecznie zapalić gdy piło się kratom ? 1 dzień/ tydzień / miesiac ?
  • 89 / 13 / 0
Czy jeżeli mieszam kolory kratomu to łatwiej będzie uniknąć objawów odstawiennych? np. leciałem zielony kratom 5-10 g dziennie przez tydzień wieczorami, następnie kilka dni polecę na białym z rana, po czym kilka dni na czerwonym wieczorem? Po jakim czasie w ogóle na dawkach 5-10 gramów zielonego dziennie można liczyć na jakieś nieprzyjemności?
  • 3103 / 588 / 0
Na blogu renomowanego sklepu zielarskiego jest artykuł o kratomie.

https://blogrod.pl/artykuly/kratom-poch ... tus-prawny
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 115 / 40 / 0
20 maja 2024Saguaro99 pisze:
Po jakim czasie w ogóle na dawkach 5-10 gramów zielonego dziennie można liczyć na jakieś nieprzyjemności?
Przecież tu nie ma żadnej reguły. Na pewno szybciej, jeśli już kiedyś zaliczyłeś opiatowego skręta. Dla większości użytkowników nawet długo stosujących takie dawki objawy abstynencyjne są bardzo umiarkowane. Generalnie ludzie chcący odstawić na dobre stosują redukcję do dawek poniżej 10g/dobę i wtedy na dobre odstawiają. W razie czego można się zaopatrzyć w kilka kapsułek pregabaliny.

A co do zmieniania kolorów, to moim zdaniem ma to przede wszystkim wpływ na wolniejszy rozwój tolerancji.

@lysy666
A skąd fentanyl w kratomie? Bez paranoi. Siedzę od kilku lat w temacie i nigdy się nie spotkałem z informacją na temat chrzczenia kratomu fentem. W ogóle kratom bardzo osłabia działanie większości opioidów. Heroiną czy oksy praktycznie nie da się naćpać, jeśli wcześniej wzięło się kratom. Do wyjątków należy O-DSMT. I ten związek faktycznie bywał kiedyś używany do wzmacniania K. Nawet było kilka zgonów.
  • 523 / 139 / 0
@mlander Kumam, chociaż bardziej chodziło mi o doprawienie kratomu w celu silniejszego uzależnienia spożywającego, niż wzmocnienie samej fazy.
Nie znam się na chrzczeniu opiodami, czytałem o tym dodawaniu O-DMST i dlatego pytam, czy są jakieś domowe sposoby wykrycia tego w ktatomie, czy tylko badania w labie?
'Never know who's behind the wheel,
The body or a conscious mind'
  • 115 / 40 / 0
@lysy666
Przy tej liczbie różnych pochodnych fentanylu, nitazenu i innych syntetycznych opioidów tylko badanie w laboratorium dałoby jaką taką pewność co do braku domieszek w kratomie. I to w nie byle jakim laboratorium.
ODPOWIEDZ
Posty: 1432 • Strona 142 z 144
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.