Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5627 • Strona 559 z 563
  • 8 / / 0
Siema ile oxy na 1 raz do buzi aby było mocarnie. Brałem parę razy Tramadol max 375mg i bupre plastry transtec
  • 2421 / 563 / 0
Ty kurwa już miałeś ostatnio mocarnie.Kolego ostrożnie! Zaczynaj nisko,wybadaj substancje,myśl co robisz.Zacznij od 20mg,na początek zrobi fajnie.Chyba chodzi o to żeby było fajnie a nie żeby narobić sobie lipy/umrzeć? Potem ewentualnie powoli zwiększ dawkę posługując się intuicją.
  • 95 / 25 / 0
mordki ile od skręta trzeba poczekać żeby zajebać rekreacyjnie jedną ? tydzień styka czy odnowi skręta?
  • 236 / 28 / 0
@jozef_k
Z tydzień albo chwilę dłużej jak nie jebniesz w ciągu, to może na drugi dzień tylko sraczka będzie.
  • 599 / 113 / 0
15 maja 2024Suselultimatus pisze:
Siema ile oxy na 1 raz do buzi aby było mocarnie. Brałem parę razy Tramadol max 375mg i bupre plastry transtec
ile brałeś tej bupry i kiedy i ile...

Między 20 a 40mg, ja celowałbym w 30. 20 może być ciut za lekko, a 40 może skończyć się noddami i rzyganiem.

Zazdroszczę wam, ja jem teraz rozgryzione 800mg i nie czuję nic :/
  • 2881 / 961 / 0
ja zgodzę się z przedmówcą - zacząłbym od 20 mg i później ewentualnie podnosił dawkę, aż do uzyskania pożądanego efektu. ja niedawno, mając wówczas naprawdę niską tolerancję, byłem w stanie odczuć jedną tabletkę OxyContinu 10 mg - efekty nie były mocne, ale mimo wszystko wyczuwalne.

ja, aby prawidłowo doznać stanu narkotycznego zażywam teraz dawki 20-30 mg i to wystarcza przy obecnej tolerancji.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 300 / 52 / 0
ja zawsze uważałem jako 40mg oxy dawkę startową bez tolerancji. Pomijając dawkę uczuleniową.
  • 128 / 45 / 0
40mg to nie do końca "dawka startowa". Ja na przykład jak zaczynałam z Oksykodonem wrzuciłam na start właśnie 40mg i skończyło się to lekkim odcięciem i wymiotowaniem xD a to raczej nie jest nic fajnego.
Na początek lepiej wrzucić już te 20mg i jeśli nie da pożądanego efektu to dorzucić niż wjebać 40mg i rzygać resztę wieczoru.
  • 300 / 52 / 0
wiesz, jesteś kobietą co też pewnie gra tu role. Ja nigdy nie wymiotowałem po żadnych opio. Po prostu bardzo dobrze je toleruję. Rzyganie nie jest też żadnym wyznacznikiem czy przedawkowałaś czy nie. Hel też za pierwszym razem u wielu osób powoduje rzyganie.
  • 599 / 113 / 0
Dlatego jeśli niektórzy piszą że 20 będzie bardzo bezpiecznie, drudzy za to, że 40 skończy się grubymi noddami i rzyganiem, dlatego właśnie proponuję kolejny raz 30mg [tak jak kolega przodownik] jako idealną dawkę startową.

Dość mocną żeby poczuć pełnię efektów dla osoby która nie ma tolerancji, z kolei na tyle słabą, że jest bezpieczna i nikt po 30mg nie zejdzie.

Ja sam bodajże zacząłem od 20mg, ale już za drugim i kolejnym razem szło 40mg, co kończyło się wspaniałymi tripami i noddami.

Edit 1:
>>> Można też zrobić tak - wziąć 40, ale nie kruszyć, nie gryźć (jeśli to z 80tki to tylko jedno przekrojenie), albo wziąć 20mg ale rozkruszone lub pogryzione na maxa. Powinno też dać "podobny" efekt- wiadomo pogryzione 20 będzie mocniejsze na początku ale krótsze, ale 40 będzie o kilka h dłuższe, jednak o ok 20-30% słabsze.

Edit 2:
>>> Dawkowanie opio bez tolerki to bułka z masłem, schody się zaczną jak zaczniecie mieszać opio, tolerka częściowo spadnie, bo będzie wyjście z detoksu lub coś, wtedy to dopiero są zmartwienia o niezmarnowanie towaru/niedoćpanie, lub przedawkowanie i nawet śmierć.
A tu ludzie się pytają czy za 1 razem 20 ich niedoćpa albo 40 zabije, lol.
ODPOWIEDZ
Posty: 5627 • Strona 559 z 563
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.