Aa taki tip dla osób które schodzą z oxow, nie łamcie tabletek na jakieś części czy coś tylko po prostu połykajcie tabletki bez naruszania ich struktury ^^ mi to pomogło mega szybko, a co najlepsze kiedy wyzdrowiałem stoprocent to pojawiła się nie zgadnięcie - chęć na zajebanie oksa;ddd i nie wiem czy jeszcze ich nie pojem, ale to tylko przez to, że zamiast wziąć se blister 80tek kupiłem paczkę 40stek… no i zostało mi 800mg xD a wyrzucić nie potrafię, więc pewnie zjem :s.
Ale jeszcze jedno tak dodam, że te dolory są w chuj słabsze niż continy. Ktoś wie jak to jest możliwe skoro ilość substancji jest taka sama? I czemu nie ma continow na rynku tylko wszyscy mają te dolory…
Scalono ~ Atro
napisalem ze sa tylko tabletki 40mg i 80mg (majac na mysli czarny rynek bo z takimi sie tylko spotykam, jednak zauwazylem na stronie gdziepolek, ze sa w mniejszych dawakach wiec moglem wprowadzic osobe ktora pytala wczesniej w blad (post przed moim)
Chociaż wydaje mi się, że w tym świecie pełnym kłamstwa
Często najgłupszym wyborem okazuje się prawda
To prawda, nie lubię tej nagiej suki
Miała nas wyzwolić, a teraz każdy może ją kupić
07 maja 2024yeat77 pisze: Cześć mam pytanie, jak przygotować OxyContin do palenia?
Zmywasz otoczke kruszysz tabsa i palisz to z lufy. Ale nie polecam tej drogi podania. Niby jest mini wjazd działa mocno na dzień dobry ale bardzo krótko w porównaniu do oksy jedzonego p.o. Musisz cały czas dopalać żeby mieć haj na bani. Oksy jest stworzone do jedzenia w przeciwieństwie do majki n.p No chyba że jesteś kot to se można jeszcze i.v zapodać wtedy masz 90% mocy... Na moje snifowanie i palenie tego to marnowanie materiału.
No chyba że masz tego szitu dużo i możesz se pozwolić na zmarnowanie jakiś małych ilości . Wtedy wpierdalasz jednego 80tke i z lufy dopalasz se kolejna i kurwa albo masz zapaść albo jestes w opiatowym raju ;)
Pozdro byku!
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
