Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 1846 • Strona 7 z 185
  • 4 / / 0
zmien ta ilosc przechowywanego bakania w coffiku bo to smiesznie wyglada 500g :D hahaha 500g to puszczaja po cichu co godzine ziomus ;) jakbys faktycznie choc raz zagladnal do tego swojego "one kilo house" %-D %-D %-D %-D to bys wiedzial ile sie tam znajduje ;)
Uwaga! Użytkownik SPEEDy Gonzales nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 913 / 39 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
yam'teoretyk pisze:
Jakiś link? Czy cuś? Gdzie teraz psylocybiny szukać w NL?
duckduckgo Twoim przyjacielem.

Na erowidzie pod
http://www.erowid.org/plants/mushrooms/ ... _law.shtml
wyczytasz:
"Update: In June 2007, the Dutch Justice Ministry announced that the sale of all psilocybin-containing mushrooms will be illegal. The new regulation is scheduled to take effect "in several months". (see article). This move comes in the aftermath of an investigation ordered by Dutch Health Minister Ab Klink in May 2007 following the widely-publicized suicide of a 17-year-old French tourist under the influence of mushrooms (see article)."

a "see article" odwołuje się do:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7041961.stm
tytuł artykułu to
"Netherlands bans magic mushrooms "
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 913 / 39 / 0
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 98 / 1 / 0
i dobrze, tytoń ssie dupe MJ ;)
Uwaga! Użytkownik problem_child nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 180 / 2 / 0
(...)

Co za zakłamany świat :/ :/ :/

Jeszcze jedno: czy wie ktoś może, czy sprzedaż zarodników w/w grzybów jest/będzie legalna w Holandii? No bo przecież same zarodniki nie zawierają psylocybiny, więc zabranianie ich sprzedaży jest bezprzedmiotowe! : / <_<
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2008 przez Elkaudylio, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Elkaudylio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 755 / 19 / 0
sprzedarz i posiadanie zarodnikow grzybow jest legalne nawet w polsce. w wielu innych krajach tez. mysle ze nie ma co sie o to martwic ;]
jeżeli wysyaeś mi pm [od początku do zeszłego tygodnia], to nic nie doszło.
  • 180 / 2 / 0
Uf, to OK ;]
Uwaga! Użytkownik Elkaudylio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 118 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: seb123 »
mam takie pytanie co nie co związane z Holandią

czy jeśli złapały by mnie psy i wykryły obecność thc ale baki by przy mnie nie znaleźli to gdybym np powiedział ze dopiero co wracam z holandii i jeszcze mnie pissda trzyma to zrobili by mi coś??
zycie ma sens...czasami...


banany na twarzy żadnych warzyw jeśli cos nas parzy to piaseczek na plazy
banany na twarzy żadnych warzyw chce widzieć jak w oczkach szczęście sie żarzy
  • 913 / 39 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
seb123 pisze:
mam takie pytanie co nie co związane z Holandią

czy jeśli złapały by mnie psy i wykryły obecność thc ale baki by przy mnie nie znaleźli to gdybym np powiedział ze dopiero co wracam z holandii i jeszcze mnie pissda trzyma to zrobili by mi coś??
Manie we krwi jest legalne, bardziej nawet jak zażywanie (nielegalne: posiadanie, udostępnianie, sprzedaż). Jak bym był policjantem, puściłbym cię, ale jakbym miał zły humor, to pewnie z liścia bym ci sprzedał. No wiesz, wąska granica między "wolno i chuj" a "wolno, ale ja ci pokażę".
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
  • 10 / 5 / 0
HOLANDIA FAQ
ALE CZY OBRARZANIE PAńSTW NIE JEST KARALNE??????? PRZECIEZ TAK MOWIC WPROST WYPIERDALAC DO NARODU POJEBANI :-O
Uwaga! Użytkownik Bąk_Śmierdziel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1846 • Strona 7 z 185
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.