Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 231 • Strona 24 z 24
  • 959 / 163 / 0
28 lutego 2024DormiNikanin pisze:
Jest ktoś, kto mógłby porównać wortioksetynę z paroksetyną, kto brał oba? Źle reagowałem na wenlafaksynę i duloksetyne, więc może jestem w grupie dobrego działania wortio (nawiązując do pierwszego posta).
Brałem oba, mój główny problem to lęk i fobia społeczna. paroksetyna początkowo lęk mi pogarszała ale szybko to mijało i była poprawa, brałem ją parę lat, do 50 mg. Na wortioksetynie krótko wytrzymałem (5 i 10 mg), parę tygodni tylko bo zwiększył się lęk i fobia.
Ale na mnie świetnie działają wenlafaksyna i duloksetyna, czyli odwrotnie niż na ciebie, także może wortio będzie git w twoim przypadku.
ODPOWIEDZ
Posty: 231 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.