Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 6 z 8
  • 1764 / 593 / 0
Ale ze co, przepraszam? To da się coś zostawić na później? Myślałem że trzeba zjeść choćby i miało się padaczki dostać.
  • 2532 / 602 / 0
Trzeba.
91d014a681d6426e.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / 5 / 0
Nie chowam bo mieszkam sam. Przechowuje w fiolkach, dilerkach i folii amelinowej.
Klasyka...

Gdybym musiał przed starymi kitrać... to w rzeczach starego by jak coś to na niego było.
  • 890 / 156 / 0
Zależy co. Fetę w zamrażarce zazwyczaj, a zioło, kwasy czy piguły to po prostu mam w specjalnym miejscu w mieszkaniu. Nie muszę za bardzo tego kitrać bo w mieszkaniu mieszkam tylko ja i mój chłopak
hipnotyzuję ludzi jak Kaszpirowski
  • 10 / 1 / 0
Uwielbiałam chować temat na fazie..... Parapet wkladałam do środka
  • 1508 / 387 / 13
Odradzam chować nieopalonych lufek po zielsku w ramach okien na klatkach schodowych.

Mój pazerny znajomy kiedyś znalazł taką fifkę z piękną kroplą w środku no i trochę się zmarszczył jak się okazało, że była po alfie %-D
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 81 / 11 / 0
jak są w proszku/tabsach to w puszce po suplach chowam xd aktualnie jestem tylko na pregabie ale to jest bardzo duży komfort ze nie muszę nikomu tłumaczyć co biorę i ile, każdy myśli ze to kofeina xDDD
Uwaga! Użytkownik elcamino nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3455 / 563 / 2
Ja trzymam w skrytce na pieniądze taka niebieska skrzynka pod klucz ta taka co złomiarze trzymają gotowkę. Klucze przy dupie i nie mam problemu z rodziną myszkującą wokół skrytki.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 3 / 0
Mam skrzynkę która se sama zrobiłam i ozdobiłam
  • 36 / 13 / 0
Najlepsza skrytka dla laski to podpaski. Serio. Nadrywasz to foliowe opakowanie, wkładasz co tam chcesz do środka. Jak wychodzisz wkładasz podpaske do torebki i luz, nawet jak ci ktoś do torebki zajrzy. Płyn do czyszczenia felg oczywiście tam gdzie jego miejsce, z detergentami. A jak mieszkałam ze starymi to w skrzynce z farbkami w słoiku opisanym jako werniks.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 6 z 8
Newsy
[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi

Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.