Teraz po x latach ćpania, picia, brania leków już nie daje takiego efektu ale przeciwlękowo działa bardzo dobrze, wystarcza mi 0.5-1 mg zupełnie. A większe ilości raczej mnie usypiają dlatego nie stosuję.
To może wrócić, nie odeszło bezpowrotnie.
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
Diazepam 10mg działał na mnie mega przyjemnie, humorek podbity, beztrosko i
misiowo tak.
Po 1mg Alpry czuje poprostu zamułe i nic wiecej
wczoraj jebnalem takiego mixa - 450mg kwasu walpruinowego (lub 600), po 2h 37.5mg hydroksyzyny i jak weszla hydroksyzyna to 3mg alpry (na pusty zoladek). Pozniej (15min po) przy jedzeniu wzialem kolejne 1mg (zeby zrekompensowac pusty zoladek czy cos). I niestety na tym sie konczy to, co pamietam. Nigdy mi sie nie urwal film, stad tez pytam, czy bardziej poszedlem spac, czy zaczalem odpierdalac? Dodam, ze bralem klony/zolpidem i jest szansa na wyrobienie sobie krostolerancji. Przesadzilem z miksem? Moze wzialem za duzo alpry?
Pozdr
scalono - detronizator
i jeśli tak to w jaki sposób przekonać magika do lorka jeśli zazwyczaj daje mi alpre
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
