Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Czy opakowanie aco się zmieniło? Patrzę w paczce jest 300mg, a kiedyś chyba liczyłem na paczki po 450/900/1350. Dobrze pamiętam?
chciałem sobie podbić dexem grzyby, ale po tej męczarni przełożyłem grzybienie na kiedy indziej...
i wcale kolorowe loty nie wróciły, tolerka już nigdy nie spadnie, jeszcze ta cena, teraz to używka dla ekskluzywnych ćpunów :D
Może przez to ten dział tak stracił na aktywności
25 marca 2022Kaisers pisze: hehe, ja przywaliłem po kilku latach 900mg to zacząłem się zastanawiać co ja widziałem w tej używce, najfajniejsze w niej jest ten moment jak w końcu schodzi i zaczynasz się czuć normalnie xD
chciałem sobie podbić dexem grzyby, ale po tej męczarni przełożyłem grzybienie na kiedy indziej...
i wcale kolorowe loty nie wróciły, tolerka już nigdy nie spadnie, jeszcze ta cena, teraz to używka dla ekskluzywnych ćpunów :D
Profil fazy grzybów, tryptamin czy innych lizergów kłócił mi się z charakterem deksa, który to psuł trip.
Sam w sobie jest spoko. W zeszłym tygodniu wziąłem go pierwszy raz od ponad 10 lat.
Nie zauważyłem, że teraz te małe skurwysyny są pakowane po 20 szt i kupiłem tyłko jedno opakowanie.
Ważę trochę ponad 100kg, a poczułem działanie 300mg i było ono całkiem przyjemne.
CEVy lekkie, ożywiały się przy muzyce.
Fajnie było. Niedługo spróbuję 2 paki i zobaczę czy 2 plato jest takie jak pamiętam.
25 stycznia 2022kiedyslatalem pisze: Hej, wiecie, że to ja ten wątek założyłem, lecz ciągle nie wróciłem do latania? Z 5 lat już będzie jak nie więcej, jakbym chciał znów tamtą magię....
Czy opakowanie aco się zmieniło? Patrzę w paczce jest 300mg, a kiedyś chyba liczyłem na paczki po 450/900/1350. Dobrze pamiętam?
25 marca 2022Kaisers pisze: hehe, ja przywaliłem po kilku latach 900mg to zacząłem się zastanawiać co ja widziałem w tej używce, najfajniejsze w niej jest ten moment jak w końcu schodzi i zaczynasz się czuć normalnie xD
chciałem sobie podbić dexem grzyby, ale po tej męczarni przełożyłem grzybienie na kiedy indziej...
i wcale kolorowe loty nie wróciły, tolerka już nigdy nie spadnie, jeszcze ta cena, teraz to używka dla ekskluzywnych ćpunów :D
10 marca 2024Jj73 pisze: Ja sobie chwalę. Jest jazda, a dawki dużo mniejsze. Nie rozczarowałem się.
Jak tam, latasz jeszcze stary graczu? :]
Pamiętam jak mnie zaginales dawkami +1g, hehe
"Rutyna to rzecz zgubna "
Popraw na drugi dzień równą lub większą dawką, a jak nie masz tyle wolnego czasu, to zrób 2-3 wrzuty pierwszego.
Teoria resetu to nie teoria, tylko praktyka.
Ewentualnie, jak jesteś skłonny miksować, to dobrze dobierz proporcje DXM:DMH, bo jak się wstrzelisz jak należy, to wrażeń będzie aż zanadto.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
