Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ale tak jak pisze kolega wyżej, poczekaj na peak i najwyzej nie dopalaj jak będzie zbyt grubo, tylko poczekaj az osłabnie
31 stycznia 2024omertse pisze: Ja nie, ale ktoś kiedyś w usuniętym wątku się zastanawiał nad trwałością LSD w kostkach cukru. Po prawie roku przechowywania wziąłem ostatnią kostkę z partii którą kupiłem w marcu i nie zauważyłem żeby był jakikolwiek spadek mocy przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej w woreczku strunowym owiniętym folia aluminiową. Aktualnie nie widzę żeby były dostępne, ale jeśli ktoś by kiedyś się zastanawiał to o przechowywane nie ma się co martwić normalnie bez powietrza i światła w temperaturze pokojowej długo wytrzymują.
LSD found and called me.”
.-=
06 marca 2024Mario Escobar pisze: Czy zadziała? Tak. Kwestią sporną jest jak zadziała, bo mogą wystąpić jakieś braki, ale to też sprawa mocno indywidualna. Jak sprawdzisz, daj znać, przyda się dla potomnych ;)
https://youtu.be/twMjQLvrhAA?si=VRlnCL9zwIqKk2dM
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
