Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 11 z 12
  • 11 / 5 / 0
Raczej wyjdzie , testowałam nie raz to przy małej , jednorazowej dawce 3 dni w moczu , jak ktoś spożywa regularnie to i dłużej bywa wykrywalne .
Uwaga! Użytkownik martiemkapzn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3392 / 525 / 2
Ja na szczęście testy dopiero w połowie miesiąca mogę mieć na indywidualnych, hmmm... Ciekawe czy jak mam grupową to babka może do mnie podejść i zaskoczyć mnie nasilakaniem do pojemniczka XD
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1 / / 0
Wiecie może jakie test wykryje a-pvp? Nigdzie nie mogę znaleźć.
  • 3392 / 525 / 2
Jeżeli zjem lek Acodin (Dekstrometorfan) zostanie on wykryty w postaci alkaloidów amfetamin ??
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1 / / 0
Po jakim czasie kryształ wyjdzie w testach na ślinę i moczu ?
  • 3492 / 534 / 1630
@BasTajpan7 Meta może być wykrywana w testach na ślinę i moczu w zależności od wielu czynników, w tym dawki, częstotliwości stosowania, metabolizmu jednostki i rodzaju testu używanego do wykrywania substancji. Jeżeli chodzi o test na ślinę, to meta pozostaje do wykrycia od 1-3 dni (w przypadku bardzo częstego nadużywania tej substancji) jest to około 5 dni.

Natomiast w moczu sprawa ma się troszeczkę inaczej. 1-3 dni to standard, natomiast dla zaprawionych graczy będzie to około 7 dni lub dłużej (rozpiętość jest różna — u innych mniej, u innych więcej, to losowa sprawa). Warto jednak pamiętać, że te czasy mogą się różnić w zależności od indywidualnych czynników, dlatego dokładne określenie czasu wykrywalności metaamfetaminy w testach może być trudne. Niemniej jednak powyższe przyjąłbym jako punkt wyjścia.

14 października 2023sylwia26564 pisze:
Wiecie może jakie test wykryje a-pvp? Nigdzie nie mogę znaleźć.
MultiDop 12 Panel ⇣
deadmau5 pisze:
(K2/MDPV/MCAT/LSD/MEP/OXY/ABP/FYL/α-PVP/6-MAM/CLO/EDDP) Szybki test immunochromatograficzny płytkowy do jakościowego wykrywania 12 narkotyków i/lub ich metabolitów w ludzkim moczu do użytku profesjonalnego.
Chociaż nie wiem, czy stać Cię na test 2000zł. Bo ot tak sobie tego nie kupisz, a najmniejsza ilość, jaką znalazłem, to 25 szt za bagatela 2k zł.
I koniecznie musi być to wersja 12 Panel. 5-tki też są, ale wykrywają one (K2/MDPV/MCAT/LSD/MEP) only.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 7 / / 0
14 października 2023Mefistofeles1945 pisze:
Jeżeli zjem lek Acodin (Dekstrometorfan) zostanie on wykryty w postaci alkaloidów amfetamin ??
Po deksie wyjdzie najprawdopodobniej pozytywny na opio.
  • 3392 / 525 / 2
No tak mi wbili kodeinę xD
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1 / / 0
Olej cbd wyszedł na moczu jako thc
  • 44 / 1 / 0
Hej. We wtorek ok. godz. 16 będę miał testy, zapewne taki typowy multitest z apteki. Czy jak dzisiaj (piątek) wezmę ok. 720 mg kodeiny, to we wtorek jeszcze zostanie ona wykryta jako opio/morfina, czy już raczej luz?
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 11 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.