Działy bezpośrednio dotyczące uprawy konopi
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
  • 12012 / 2344 / 0
Zwierzęta się tam zapuszczały, ale szkód nie robiły - problem to ja miałem ze ślimakami, a w zeszłym roku miałem nawet jaja jaszczurki tuż pod sadzonką...
To nie las, tylko taka wiklina i pojedyncze drzewka - fotka późnym popołudniem robiona - krzak miał dużo słońca. teraz tych drzewek już nie ma i sama wiklina została.
Spot ulokowany właściwie na wyspie więc z dobrą wodą też nie było problemu. Najlepsze jest to, że tam z pozoru nie ma bata uprawiać.
  • 12 / / 0
Znalazłem właśnie fajny spocik na skraju lasu, który wydaje się, że ma dobrą glebę i jest bezpieczny. Ale tuż obok, kilka metrów od spota jest wielka wykarczowana połać terenu z przeoraną ziemią. Powinienem się tym martwić?
  • 12012 / 2344 / 0
Serio pytasz? : ) Skoro ktoś zaorał, to będzie sadził i nie ma takiej opcji, by krzaków prędzej czy później nie znalazł. Też byłem taki "mądry" i sadziłem w podobnych miejscach (choć nie tuż przy jakimś polu uprawnym) - nic się nie uchowało. Najpewniej wyrwie, a w najgorszym wezwie psy.
Spot musi być taki, żeby nikomu nawet przez myśl nie przeszło, by tam wchodzić. Mi się trafił taki jeden i służył już 5 razy z rzędu.
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.