Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 115 • Strona 12 z 12
  • 1949 / 297 / 0
Ale ty już miałeś fazy na grzybach? Jak one wyglądały?
Walker, there is no path, The path is made by walking.
  • 913 / 164 / 0
@odbytniczy1991 w drugim temacie na pewne sprawy Ci odpisałem,tak masz rację ja pierwszy raz 0,5gr tylko przez te obawy nerwica lękowa (fobia),za dwa tyg 1,2g i po miesiącu,już nie pamiętam 2,5(łysiczki kubańskie).Leże i czekam co to będzie a nagle dostałem takiego kopa do życia,śmiałem się jakbym pierwszy raz zajarał mj i wgl że ja przecież zdrowy człowiek jestem i to wszystko sobie wkręcam.Najpiekniejsza była ta cisza w głowie u uświadomiłem sobie że te myśli natrętn,destrukcyjne to one są początkiem tego wszystkiego.Innym razem bodajże trzeci raz,przez słabości a wiem że to dużo może pomóc,odkryć siebie(psylocybina) dostałem od dobrego człowieka trochę grzybków(sam też sprzedaje) tak o po prostu.Troche wcześniej pogadaliśmy i zaproponował żebym dał kod nadania 😁 Mówił coś o tym lemon teaku i tak zrobiłem dawka 2,5g.Było za mocno,za intensywnie plus przeziębienie.W dodatku z lenistwa nie sprawdziłem wgl opisów w ogłoszeniu jego grzybów.One mocą były 2x niż te łysiczki i jeszcze taki sposób przyjęcia.Nwm czy z grypy czy jak ale wymiotowałem się śmiejąc 😁 Nie nakłaniam nikogo bo każdy jest inny,jak coś to pod ręką neuroleptyk albo chociaż benzo.Jednak ja na LSD 180ug,nwm czy duża dawka.Postanowiłem że biorę cały jak grzyby takie cudowne.Na godzinę już tego bad tripa złapałem(brałem nocą sam w pokoju) i gdy miałem sięgać po neuroleptyk to tak myślę chciałeś to teraz cierp.Postanowiłem coś poczytać,co kto woli i za jakiś moment patrzę a ten lęk się skoczył,mimo to LSD za mocno stymuluje.Nie spałem do 6 rano.Może LSD za dnia a grzyby noca.Powiem jedno jak ktoś się wkręci zwłaszcza na LSD to nie wyobrażam sobie 12h terroru przeżyć Jednak warto spróbować nie brać benzo/neuro tylko spróbować wyjść z tego stanu.Skupić się na czymś ale tak mocno.Innym razem czułem się fajnie po połówce kartona,wiem że kwas mógł być nie równo rozłożony.Czułem się super nastrój i wgl + siostra była to pogadałem, słonko świeci.Mimo to wolę grzyby,działają inaczej i krócej.

Ps:Dodam że grzyby/LSD było brane podczas stosowania leków i działało ale czy z pełną mocą,tego nwm bo bez leków nigdy nie stosowałem.Zastanawiam się czy serio zabrać się jeszcze raz tak na poważnie za to.Zejść powoli z leków,jak najmniej boleśnie i stosować 1,2g normalnych nie jakiś x podkręconych co tydzień.
@mietowy3 sorry jak nie oznaczyłem bo chyba do mnie to było?Tak brałem raptem trzy razy plus ta większą teraz omyłkowo.Jednak te dawki 0,5 czy 1,2 liczy,mimo że małe to było czuć zwłaszcza na 1,2.
  • 266 / 40 / 0
Ciekawe efekty daje 0,1 - 0,2 grama suszonych Golden Teacher plus 2-3 krople olejku z THC (medyczna). Obie substancje działają synergicznie, zaobserwowałem duży wzrost kreatywności, lepsze samopoczucie.
You're an addict. So be addicted. Just be addicted to something else. Choose the ones you love. Choose your future. CHOOSE LIFE !!!
  • 2779 / 1530 / 34
Grzyby jak kaktusy one są zdecydowanie lekami. To są środki lecznicze. Przyszłość to hodowla tych roślin (grzyby raz są uznane za odrębne gatunki raz za rośliny).
Psychodelki naturalne pchnęły ludzi do rozwoju.
Dirty summer narcotic trust devil fruit raj narkotyczny kwietniowy legion psychodeliczny w natarciu rozkosz dla podniebienia y
  • 12 / 1 / 0
A ja bym się nie spuszczała nad ich magicznym działaniem. Imho poważne zmiany życiowe można wdrażać po poważnych tripach, a mikro-popierdółki to delikatne podkręcenie ewentualnej kreatywności (jeśli umiesz sobie na to pozwolić) przez krótki okres. Tak zaobserwowałam u siebie i potwierdzali to moi znajomi.
Możesz szukać w grzybach wskazówek, ale przez życiowe gówno to cię na swoich kapeluszkach nie przeniosą. No nie ma chuja, więcej pożytku jest ze sportu i zdrowej diety, a mikrodozowanie to ewentualna wisienka na torcie.

/ w ramach mikro jadałam 0,1-0,3 g malabarów, mazatapeków, goldenów i ape
♡ ♡ ♡ shaman flipping ♡ ♡ ♡
ODPOWIEDZ
Posty: 115 • Strona 12 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.