29 stycznia 2024Mariusz88 pisze:Ile zarzucileś "uczuleniowo" ?24 stycznia 2024kinderjunkie pisze: Pytalem bo dostalem paczke polskiego OC 20 z blistrami. Czytalem posta DexPL o idealnie podrobionych opioidach i troche sie zeschizowalem, przeczytalem ze po nr serii mozna rozpoznac fejka, poza tym porownalem wyglad blistra ze zdjeciem z neta i zmierzylem srednice taba - idealnie 7mm jak na drugs.com. To sprobowalem uczuleniowo - po 20 minutach nic, jakby byl fent to by sie zaladowal od razu, mysle... Ok 23 testuje czy dziala, biore moze cwiartke tabletki, ile to moze byc - 7, 8mg? Nastepnego dnia musialem wstac do roboty, wiec dlatego tak malo. Ale jednak koplo i dzialalo jak dla mnie zadziwiajaca dlugo, lezalem w lozku i nodow moze nie bylo, ale "dzialanie" bylo zdecydowanie wyczuwalne - zmulenie ale polaczane z taka stymulacja. Myslalem, ze zejdze szybciej i bede spal takim charakterystycznym plytkim snem z wybudzaniem sie, jak mialem ze slabszym opio ale nie - tym razem nie moglem zasnac w ogole. Nawet jak faza zeszla, to nadal w nie moglem zasnac, chcialem spac wiec nie moglem skupic sie zbytnio na odczuwaniu przyjemnosc. Od dawna juz nie mialem takiej bezsennej nocy, wiec mysle, ze to przez oxy, dzis juz jestem na 3 kawie lol w sobote moze dokoncze tego tabsa i podziele sie dalszymi wrazeniami.
13 lutego 2024RoofTop pisze: kocham oxycodon, udalo mi sie wyrwac ostatnio paczke 40mg 60tab u lekarza, zjadlem w 5 dni z czego 3 dni nie pamiętam
Za chwile się wszystko skończy i czekają mnie 2 tygodnie zastanawiania się nad swoim trzeźwym życiem
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/620eda46-b301-449b-9903-657133161674/wypieki.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250730%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250730T161002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=afea9e2f8f384c8704d618deb115a3b838f3da6e5f907e61a9aa4368652a41e9)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Skandaliczne sceny na SOR-ach w wakacje. Pacjenci pod wpływem alkoholu i narkotyków
Skaczą po łóżkach, demolują sufit, są agresywni i niebezpieczni – a to wszystko dzieje się na oddziałach ratunkowych, gdzie inni pacjenci czekają na pomoc. W wakacje SOR-y pękają w szwach, a liczba pacjentów pod wpływem alkoholu i narkotyków lawinowo rośnie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.