Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
Poszło teraz 15 tabsów i robie crash testy. Lek ten jest co prawda na reckę ale tak lajtową że każdy receptopat wam to wyda odręki.
- Na razie upłęło 0.5h , latają mi ręce i czuje fizyczny przypływ czystej energi... Zaczynam sprzątać chatę+ mam wrażenieże że z wielką lekkością przychodzi mi pisanie tego posta. Lecz nie mam takiej klarowności umysłu jak po fecie.
- Coś czuję że dobrze by to się łączyło z pregabaliną
EdIT: Dojadłem pakę do 300efki i zarzuciłem 600 pregi xD Ciekawe czy odkryję jakąś zajebistą fazę / popierdoli mnie / czy efekty się zniwelują:O Koło14 bd wiedział xD
- muzyki słucha mi się zajebiscie!!!! Im szybsza tym lepsza !! XD
- To też melduję -po 14 się załadowało całe 300 efki. +te 600pregi( przypominam że mam tolerkę zwykły śmiertelnik powinien wziąć max 300) mam faze jakiej jeszcze nigdy nie miałem - mega fizyczny spid połączony z pregowym wyjebaniem. Strasznie mi sie chce jarać ale nie mam czego więc wystrzeliłem po 2 piwerka 9% i dopiero podczas spaceru poczułem się zajebiscie. W tym stanie mógłbym zapierdalać z 30 km i by było dobrze. Muzy się fajnie słucha ale ewidentnie niemam bani tego co po spidzie. Ciężko to opisać....+ wszystko spowija taka jasna poświata ;) Dobra teraz raczę się piwerkami :P - Nie dziwię się że ludzie walą efkę do ćwiczeń i na siłkę.
EDIT: Wypiłem dość szybko jednego browca9% - zajebiscię podbił fazę/ zarezonował z pregą. Kurwa noga mi lata jak pojebanemu i mam zajebiste ciary.... Aż zadzwoniłem sąsiada żeby wpadł chociaż na 20 min na faje - gadka się mega kleiła. Gadałem jak bym był trzeźwy ( taki tok myślenia) ale dość szybko i nie dopuszczałem rozmówcy do zdania xD Ogólnie ta faza jest mega pro stworzona do towarzystwa-zjebałem że jestem sam w takim stanie..... KURWA aż palce mnie napierdalają od tego nakurwiania w klawe ;P
Omgggg - udało mi się JEDNEGO PETA wyjanić I TO JEST GAMECHANGER !!!! Jak zajarałem całata efedryna wjechała jakby drugi raz , Mega ciary...... SPID Wszedł na kolejny Bieg !!! kurwa mać xD -morał jest taki że jak będziecie próbować tego mixu to koniecznie zaopatrzcie się w Paczkę szlugów. Brakujący element układanki hehe ;)
15:48 - Faza zaczyna ewidentnie pikować w dół, choć dalej jest zajebiście ;) Jakbym teraz efki dojadł trip pewnie trwał by dalej ale nie mam. Także skupiam się na piwkowaniu i czilu. Za jakieś 2h pewnie benzo wjedzie i lulu ......
jak coś to scalcie to kamraci ; )
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
