Środki powodujące przyspieszenie dzielenia się komórek tworzących określone tkanki organizmu. Obejmowane skrótem SAA. Głównie pochodne testosteronu, m.in. metandienon i stanazolol.
ODPOWIEDZ
Posty: 1706 • Strona 171 z 171
  • 93 / 9 / 0
Tura moim zdaniem legitna prawie nie do zdobycia.Z reguły mieszanka wina+meta jest obecnie sprzedawana jako tura.Poza tym oral solo bez choćby trt słaby pomysł
  • 8 / / 0
tura legitna jest na rynku bez problemu
to nie lata 90, że był to jakiś egzotyk i trzeba było w chuj.a walić
tylko jaki masz cel tymi 10mg + stimy ?
bo 10mg to ni chu chu nic nie posmyra zauważalnie
  • 3299 / 499 / 0
Najlepszy steryd (nie siadający tak na serce) to różowe Malay Tiger oryginalne stanazolol.

Metanabol jest za mocny, wjeżdża na serce i cycki po nim rosną, ale szybko i dużo się koxuje na siłce po nim.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 2563 / 320 / 0
@Mefistofeles1945 stanazolol to winstrol jakbyś nie wiedział :) i jak każdy oral winstrol czy meta jest szkodliwy dla wątroby.
  • 195 / 5 / 0
Bardzo proszę o wypowiadanie się. Sytuacja jest taka że że idę na leczenie do Monaru, a od roku jestem na bombie z teścia. Terapia trwa 6msc, ale bardzo prawdopodobne że skończę ja po 3msc, później prawdopodobnie saa dalej będzie grane. Jak ugryźć ten temat?
  • 1 / / 0
witam mam bole zwyrodnieniowe odcinka lędżwiowego, bóle będące następstwem uszkodzonego układu obwodowego. wizyta u lekarza to parodia bo choć im się tłuaczy że to co przepisują to na mnie w ogóle nie działa to nadal to robią , więc na allegro zaopatrzyłem się w lidokainę 99,9% . Boję się bo nie wiem ile mam tego zjeść by w końcu nie czuć bólu, lub jak zrobić sobie maść i na czym. Macie takie info by pomóc?
ODPOWIEDZ
Posty: 1706 • Strona 171 z 171
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.