Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 7 z 8
  • 1908 / 289 / 0
@nicki biorę regularnie, ale jakieś BHP przy tym zachowuje.
  • 417 / 92 / 0
@mietowy3 na czym polega to BHP?
  • 1908 / 289 / 0
Nie przekraczać określonych dawek dziennych, nie brać codziennie, zmieniać benzo etc.
  • 31 / 4 / 0
Mój pierwszy raz, zdobyłem małe dawki klona, w sensie mam jedną tabletkę 2 mg - mam problemy w robocie, potrzebują złapać oddech, to jest chyba specyfik do tego, by właśnie pozbyć się leków dnia codziennego i się odstresować.


Nigdy nie używałem- lepiej zjeść połówkę, czy od razu 2 mg bez dojadania?
  • 69 / 26 / 0
Na pierwszy raz o wiele lepiej zjeść połówkę ;)
  • 31 / 4 / 0
To może inaczej - czy 1 mg jest już generalnie bezpieczny? Statystycznie nie generuje blackoutów itd?
  • 76 / 10 / 0
Na pierwszy raz z benzo weź sobie ćwiartkę (0,5mg) i do tego kawę. Zobaczysz jak się czujesz, tylko nie dorzucaj za szybko.
  • 805 / 174 / 8
Zarzuciłem wczoraj rekreacyjne 2 clony i 5 x 300mg pręgi. Dawki oczywiście rozbijałem co kilkadziesiąt minut tj po ćwiarteczce klona i pręge w nochala (tak przyjmuje bo mi się podoba), do tego spaliłem kilka lolków(przez cały dzień ok 10). Zjadłem wszystko w przeciągu paru godzin razem z okrutną gastrówą i zasnąłem ok 2.

Generalnie przespałem cały dzień, wstałem gdzie po 16 i czuje się wręcz znajomicie. Mam tylko problem, ze moje funkcje motoryczne są tak jakby zawieszone tzn ciężko sie chodzi i nie mogę złapać równowagi. Trochę to zabawne tak sie obijać i przewracać jakieś pierdołki ale czy to mi przejdzie po jakimś czasie? Mogę poratować sie jakimś stymulantem?
nie
ma.
  • 70 / 4 / 0
Powiedzcie mi co ludzie widzą nadzwyczajnego w klonazepamie? Działanie przeciwlekowe bardzo słabe doraznie też działa slabo
  • 57 / 3 / 0
@up stosunkowo mocno jak na lek jest euforyczny. mi obecny lekarz powiedział że go nie przepisze "bo uzależnia" ale inne benzo (w tym alpre XD!) już bez problemu pisze
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 7 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.