Chyba miałem po trepanacji czaszki jak byłem w śpiączce farmakologicznej 2 tyg. Tak to nigdy nie doświadczyłem tego uczucia na żywo. Teraz boje się tego jak ognia. Ale Clozepamem się nie leczy padaczki tak mój nowy lekarz mówi. Wierzę mu. Proponował mi okskarbamazepine, leviracetam coś tam jeszcze. Ewidentnie nie zgodziłem się na Depakine czy Karbamazepine! Mówił że jest mnóstwo leków. Narazie zostaje na 1,5 mg Clona i walczę z alko. W kwietniu rozrzygnie się sprawa jak będę czysty od promili. Uda się !!!
A leki na padaczkę to tylko (albo aż) zapobiegają napadą. A clon na padaczkę dobry jest doraźnie, długoterminowo są lepsze rzeczy. Mniej ryjące banie.
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
Dokładnie to usłyszałem od lekarza. Clonem nie leczy się padaczki !
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach
Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
