Tak poważnie to wymyśl bajerkę,że to pierwsza i jedyna sytuacja która się nie powtórzy,zrozumiałeś swój błąd i tyle.Jak nikomu nic nie zrobiłeś to na spokojnie tylko demoralizacje tobie przybiją. I kurwa nie odwalaj nic do czasu rozprawy,a najlepiej do 18ki co by starszym przypału nie robić.Ale cię rozumiem młodość ma swoje prawa.
Ogólnie forum od 18u jest więc trochę się wkopałeś i skończy się pewnie banem,choć może to lepiej TO ZDECYDOWANIE NIE MIEJSCE DLA KOGOKOLWIEK
23 grudnia 2023ms4nc pisze: Wzięliśmy całą flache i już lekko wstawieni jedziemy autobusem i pijemy bez popity w busie.
ja 4 pierwsze kielony walne bez popity ale pozniej musze popić
kto zadzwonił na policję lekarz? to jeszcze przełknę, że zadzwonił (bo nie powinienes pic do nieprzytomnosci, to bardzo niebezpieczne dla organizmu nawet po wytrzezwieniu)
ale pały za pierwszym razem powinny Cię tylko postraszyć i upomnieć a jakby się to powtórzyło to wtedy dopiero sprawę, jak trzeba osądzić dziecko albo żula to nieustraszeni są...
tylko dodatkowych problemów narobią rodzicom bohaterowie zajebani, juz dostales nauczke, rozwaliles se nos itd... nie znam pytań jeszcze kasę muszą wysępić od rodziców
chyba, że to któryś raz już to inna sytuejszyn
i nie pij do nieprzytomniści nigdy, nu nu
23 grudnia 2023SerioSergio pisze: TO ZDECYDOWANIE NIE MIEJSCE DLA KOGOKOLWIEK
23 grudnia 2023SerioSergio pisze: No i masz nauczkę,żeby więcej nie pić.
Tak poważnie to wymyśl bajerkę,że to pierwsza i jedyna sytuacja która się nie powtórzy,zrozumiałeś swój błąd i tyle.Jak nikomu nic nie zrobiłeś to na spokojnie tylko demoralizacje tobie przybiją. I kurwa nie odwalaj nic do czasu rozprawy,a najlepiej do 18ki co by starszym przypału nie robić.Ale cię rozumiem młodość ma swoje prawa.
Ogólnie forum od 18u jest więc trochę się wkopałeś i skończy się pewnie banem,choć może to lepiej TO ZDECYDOWANIE NIE MIEJSCE DLA KOGOKOLWIEK
I kurwa chłopie, 16 lat i pół litra wódki? Czy Ty jesteś pierdolnięty?
Nie minie kilka lat i będziesz płakał, że bania zryta, strachy, lęki i depresję.
Poza tym nie pij jak patus wódki w autobusie.
Teraz masz wybór, mieć dobre życie, albo chlać, rzygać i czuć się jak gówno. Taka prawda. Wybierz mądrze!
Pamiętam jak 17 lat temu też pierwsze wódżitsu się waliło z kamratami z liceum, ALE NIE KURWA LITRA na 2 !!! Zawsze się połóweczkę robi młody a dopiero potem ew myśli co dalej jak się za mało okaze.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Jak kawa wpływa na oś jelita-mózg?
Naukowcy z University College Cork postanowili dogłębnie zbadać mechanizmy stojące za pozytywnym wpływem kawy na oś jelita-mózg. Wyniki badań, opublikowane na łamach Nature Communications pokazują, w jaki sposób regularne picie kawy i kawy bezkofeinowej wpływa na mikrobiom jelit, a co za tym idzie, na nasze zachowanie oraz poziom stresu.
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
