Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
I tak o to wpisałem w duckduckgo i poszukałem trochę. Jestem pozytywnie zszokowany, nie tylko można ale ludzie robią to już od dawna!
Nie jest trudno zrobić taki liquid, wystarczy trochę spirytusu i cośtam jeszcze do robienia liquidów. Dla ciekawskich zamieszczam link do tutoriala na dmt-nexus. Jeśli nie można takich linków zamieszczać to proszę pana admina o usunięcie tej części posta
https://www.dmt-nexus.me/forum/default. ... ts&t=38704
Moje pyanie jest czy ktoś spotkał się z takim sposobem waporyzacji lub czy próbował na sobie oraz co może na ten temat powiedzieć.
Zapraszam do dyskusji
off:
Natomiast pośpieszyć, dlatego że wchodzi ustawa i nowa dyrektywa tytoniowa w nowym roku. Dość drastyczna w skutkach jeśli chodzi o e-papierosy. Chcą na siłę wprowadzić niekorzystne ustawy, a koncern tytoniowy BAT wciska swoje drogie i badziewiaste e-peny. itp itd. Problemy mają być z ogniwami, modami, oraz tworzeniem e-liquidow.
Natomiast sam pomysł bardzo ciekawy, ale już raczej dla geekow, bo trzeba dobrze obliczyć ilość potrzebnych składników, oporność, napięcie, wolty, i wiele prób i błędów, a DMT dość łatwo zmarnować, a przebić się może być trudno.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
Ja zrobilem liquid z 500mg DMT, 50ml gliceryny i 50ml glikolu. Wszystko wlalem do grzalki o opornosci 0,4 ohma, przeznaczonej do oxva xlim pro - czyli sprzetu osiagajacego max 30w.
Breakthrough raczej niemozliwe, bo musialbym zawodowo wziac minimum 5 buchow w krotkim odstepie czasu. Po trzecim robi sie juz malo czasu, zanim organizm wytworzy tolerancje. Inna sprawa, ze mozna pogubic sie w liczeniu. Zatem jest to proporcja, ktora przy maksymalnej mocy sprzetu 30w daje fantastyczna faze, ale bez tzw. Breakthrough.
Nastepnym razem zrobie płyn na tych samych proporcjach, ale uzyje do tego vaporesso xr max z grzalka 0,3 lub 0,2, podkrecajac do 40-45W. Tu juz zakladam, ze po 3 buchach max bedzie smierc ego.
Da sie zrobic to wszystko jednym buchem - wtedy nalezy do podanych wyzej ilosci glikolu i gliceryny uzyc nie 0,5g DMT, a aż 1g. Podobno daje to liquid na 30 tripow.
Moj aktualny plyn starczyl na 6 intensywnych.
Wieksza moc, niz 45W juz raczej sfajczy DMT w kazdym przypadku.
Na reddit jest duzo info na ten temat po angielsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sadodlomlotek_0.jpg)
Farmaceuta skazany na 2 lata więzienia za nieumyślne doprowadzenie do śmierci
Sąd Najwyższy rozpatrywał niedawno wniosek o kasację wyroku, jaki wydano w sprawie farmaceuty, który miał nieumyślnie doprowadzić do śmierci kobiety. Z akt sprawy wynika, że wsypał zmarłej narkotyk do napoju, co doprowadziło do jej śmierci. Farmaceutę skazano na 2 lata pozbawienia wolności.