Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
Jaki typ ćpuna Ciebie najbardziej wkurza ?
Opiowraki
54
5%
Stymoschizofrenicy
105
9%
Alkoholicy
196
16%
Misiozjeby (Osoby nachalne,nieszczere po empatogenach )
72
6%
Psajkoodklejeńcy
38
3%
Zamuleni Jaracze
120
10%
Nieogarokloniarze i inne osoby nadużywające benzo
29
2%
Dysokosmici (Osoby nadużywające dysocjantów)
13
1%
Dzieci dopalaczy ( nie wiedzą co biorą byle mieć faze )
265
22%
Kozaczki( Kim oni nie są ,bo zjedli grama alfy w ciagu nocy)
271
23%
Inni
31
3%

Liczba głosów: 1194

ODPOWIEDZ
Posty: 593 • Strona 59 z 60
  • 3112 / 470 / 1215
Mający focus tylko na ćpanie, bezinteresowni oraz kompletnie zatraceni. Typy osób, które nie radzą sobie nawet z dawkowaniem cukru, a co dopiero z narkotykami, z którymi się zabawiają.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 337 / 30 / 6
Tych co pożyczają kasę a później szukaj kurwy w polu , nawet odwagi nie ma by dać znać , że odda ( w ratach ? Odrobi w polu ... co kolwiek ) i do tego na bezczela kłamie ,że nie ma hajsu a chodzi taka kurwa pod wpływem wszystkiego , nie ważne co , zmiesza wszystko ... chuj zjebany , ale i na takiego przyjdzie czas
  • 1307 / 134 / 8
zachlany benzowrak, ura bura nic nie pamięta i pierdoli głupoty, pozbawiony hamulców przypał
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 509 / 97 / 6
Wkręceni w hazard po stimach. Niekoniecznie w kasynie, ale najbardziej to w towarzystwie u kogoś w mieszkaniu. Nie idzie nawet złapać kontaktu z otaczającym światem a co dopiero nawiązać konwersacje, jak delikwent jest podłączony do gamblingowej kroplówki w telefonie i napierdala na śmiesznie niskich stawkach (albo darmówkach) w owocówki. I ta rozbrajająca radość po 2h napierdalania w ekran jak wejdzie bonus extra spiny wygrałeś 9zł i 20gr.
|
  • 2957 / 535 / 0
Ci którzy od obniżonej ćpaniem adrenaliny, nie mogą sobie poradzić z jej uzupełnieniem i pakują się w niepotrzebne sytuacje, i wygadują i ogólnie robią głupoty które tylko wprowadzają chaos i szkodzą obustronnie.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2264 / 509 / 0
Menele,którzy publicznie kurwią no żywym moczem i mają wyjebane.

Nw czy najbardziej,ale wkurzają.
  • 95 / 8 / 0
Ogólnie chyba zachowanie niektórych stimiarzy którzy już są przecpani i im odpierdala coś na bani grożą że połamią nogi co to kurwa nie oni a na drugi dzień tulenie pizdy. Wkurwiaja mnie po prostu niektóre zachowania i nie ważne co kto ćpa tylko niektóre narkotyki w nadmiarze potęgują ich już wewnętrzne zjebanie ale najczęściej właśnie u tej grupy się spotykam zachowania których nie lubię. Nawet jakoś zbytnio nie znam wielu stimiarzy ale obserwuje ludzi z oski starych znajomych którym odjebalo i wszyscy lecą praktycznie tylko na kryształach ewentualnie fudze. Kiedyś fajnie się spędzało czas z tymi ludźmi teraz chodzą jacyś bez duszy rzucają tematem żeby mieć za co ćpać i mają na wszystko wyjebane ostatnio śmieć z ośki zajebał swojej dupie nie wiem o co tam poszło ale się domyślam xd. Może tak na nich pierdole bo praktycznie wszyscy ćpają to więc nie mam szerszego odniesienia i bez urazy stimiarze.
  • 125 / 39 / 0
Nie będę oryginalny- zjarusy. Autentycznie doprowadzają mnie do białej gorączki, już opiowraki na skręcie są bardziej koherentni. Gadka na jakiś temat, zaraz zapomina co chce powiedzieć, zaczyna sto tematów i żadnego nie kończy, no i "mordo chyba zapomniałem (tu wpisz cokolwiek)".
  • 7 / 4 / 0
nienawidze nałogowych palaczy zioła którzy jak mantrę powtarzają ze „nie uzależnia fizycznie” i jest „zdrowe”, serio. nie słyszałam jeszcze opiowraka czy innego mefedroniarza zeby pierdolil ze jego cpanie jest lecznicze, bo żadne nie jest
  • 2264 / 509 / 0
No bo nie uzależnia fizycznie.
ODPOWIEDZ
Posty: 593 • Strona 59 z 60
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.