Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 360 • Strona 36 z 36
  • 371 / 57 / 0
@Up dzięki kolego, że wyjaśniłeś 'młodszemu' o co chodzi. Pod tym co napisałeś mogę się podpisać.

scalono - detronizator
25 października 2023aurora20 pisze:
@jak89 zablokowałeś mnie, bo? 150 x 2 to normalna dawka dla małej 50-killogramowej dziewczynki. 75-ki na początku na wejście i końcu na zejście 2x150 to standard i nie "nie widać"
Co masz na myśli odnośnie 'zablokowania'? Nie denerwuj się. Każdy z nas jest tu po to, żeby przekazywać i odbierać wiedzę na temat substancji psychoaktywnych. Lekarz zapisał co 300 mg pregabaliny...to ok. Ty później będziesz z tego schodził, a nie on, ja czy ktokolwiek inny. Zaufaj- jem pręgę od dwóch lat...moja osobowość narkotyczna osobowość oczywiście podsuwała mi pomysły by łyknąć lub wciągnąć kolejna pastylkę i tak byłem już w okolicy 450 mg na dzień... oczywiście plus inne zabawki. Teraz powoli schodzę bo to nie ma sensu, jest to zwykle gonienie za królikiem, który jak wiemy zapierdala bardzo szybko.
  • 13 / / 0
Jak realnie wygląda sprawa tolerancji? (biorę tak naprawdę 1 gram raz na tydzień) Gdybym chciał dajmy na to po wzięciu grama wczoraj osiągnąć efekty dzisiaj to jaka realnie ilość odpowiada wczorajszemu gramowi? Tylko prosiłbym bez umoralniania, żyję sobie na tym systemie ponad rok i cenię sobie to że nie jestem fizycznie wjebany :)

Przeniesiono do odpowiedniego tematu ~ Atro
  • 1804 / 268 / 0
Obstawiam, że 1.5 g.

Jaka jest faza przy 1g w sobotę wieczór? W domu, w klubie?
  • 13 / / 0
Jeszcze zanim odpowiedziałeś to wrzuciłem 1,5x dawki poprzedniej tak naprawdę strzelając ze zdobytych informacji że pragaba raczej nie nabija tolerki 2x
A w domu sobie wrzucam aby umilić wieczór :)
  • 512 / 59 / 0
Dobra. Kłucie się o moje 300. Po pierwsze jak już przyszedłem do magika to byłem ja dawce 225 mg przy schodzeniu z benzo to podbił mi do 300. Dawka 300 zmniejsza ryzyko padaczki o ponad 50 procent a 600 o ponad 60. Do tego mam polineuropatie alkoholową w jednej nodze a kwas walproinowy, karbamazepina i Gabapetyna stosowane są w takich bólach jak drętwienie, mrowienie. Nawet antydepresat jak Duloksetyna pomaga na takie bóle. To nie było tak że wpadłem do niego i bez żadnego wywiadu lekarskiego na start mi jebnol 300 Pregi. W Świeciu jak byłem dostawałem na start 150 mg ale z obstawa Depakiny co teraz na wizycie u magika jasno zasugerowałem że nie będę jadł walproinianow. Także panie i panowie nie robcie gówno burzy z dawki 300 Pregabaliny bo to jest średnia dawka terapeutyczna. Zawsze można wrócić do dawki 2-4mg Clona 🤣
Uwaga! Użytkownik Palkrolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 371 / 57 / 0
11 listopada 2023eryk121191 pisze:
Jak realnie wygląda sprawa tolerancji? (biorę tak naprawdę 1 gram raz na tydzień) Gdybym chciał dajmy na to po wzięciu grama wczoraj osiągnąć efekty dzisiaj to jaka realnie ilość odpowiada wczorajszemu gramowi? Tylko prosiłbym bez umoralniania, żyję sobie na tym systemie ponad rok i cenię sobie to że nie jestem fizycznie wjebany :)

Przeniesiono do odpowiedniego tematu ~ Atro
Według mnie totalną bzdurą jest myślenie iż tolerancja rośnie 'dzień po dniu'!
Wpieprzasz pregabalinę w 'takiej a takiej' ilości i ta ilość będzie na ciebie działać przez dany czas... Zależy od organizmu... (Waga, neuroprzekaźniki, dobieranie innych substancji, itp.)
Pamiętaj, że w przypadku odurzania się wiele zależy od nastawienia. Pręga (choć nie w dawkach powyżej 600 mg) jest dość subtelną w swoim działaniu substancją. Często każdy z nas sam się nakręca i niepotrzebnie zwiększa dawkę.
Żeby wyczuć jak dana dawka na ciebie działa musisz też przez część dnia być trzeźwy by poczuć różnicę po zjedzeniu danego narkotyku. W przypadku pregabaliny jest to o tyle trudniejsze iż ta substancja długo się rozkręca i tyleż samo działa na OUN.
  • 13 / / 0
W moim przypadku pragabalina w takich dawkach wpędza mnie wręcz w stan hipomanii.
Jest to finalnie stan pseudo alkoholowy bez negatywnych efektów alkoholu, mocna hipomania (Zajebisty humor, pojebana pewność siebie i brak hamulców - robię rzeczy których na trzeźwo bym nie zrobił, dajmy na to zakup rzeczy których za chuja na trzeźwo bym nie kupił. Klasyczna hipomania), ten stan trwa tak naprawdę około 24h wygaszając się powoli.
W rezultacie dzień po wzięciu jest zajebisty a następny dzień jest już spadkiem nastroju i powrotem do mojej szarej rzeczywistości.
Prawdę mówiąc gdyby nie tolerka to pewnie chodził bym na tym cały czas.
Finalnie tolerka sprawia że stosuję swój system brania co tydzień w weekendy.
Na codzień nie biorę pragabaliny żeby nie zepsuć tolerki, oczywiście zdarzają się wpadki czy też wyjątki (chęć przyjebania next day, albo stresująca sytuacja w której te subtelne działanie pragi mi na prawdę pomaga).
Czy jestem uzależniony? Pewnie tak, o tyle dobrze że w tym systemie nie jestem wpierdolony fizycznie.
Tak w sumie wygląda moja sytuacja. Najebałem niezłą ścianę tekstu ale nie jestem dobry w dobrym stylizowaniu teksu xD
  • 18 / 2 / 0
Nie wiem czy ktoś też to zauważył. Ulotki pregabaliny nie czytałem już w chuj długo ale ostatnio wzialem i o dziwo znalazła się wzmianka że gdy pacjent byl uzależniony od alkoholu istnieje ryzyko UZALEŻNIENIA od pregabaliny. Zaskoczyło mnie to bo mam wrażenie że kiedyś używali maksymalnie słowa "nadużywanie". Czyli ulotka mówi już wprost - może uzależniać. A lekarz dalej swoje. Pokaże to na nastepnej wizycie jak mi bedzie wmawiać że tak nie jest. Ulotka z Pregabalin accord. Może ta wzmianka pojawiła się niedawno, a może akurat na ulotce z tej firmy jest
  • 361 / 38 / 0
Jak zmniejszyć tolerkę na to ciulstwo? Wróciłem do pregi po roku bo czuje się jak gówno i jak nie wezmę co najmniej 300mg to nic się nie zmienia... ewentualnie co brać z mniejszymi dawkami żeby działało? Ostatnio zauważyłem ze cytykolina nie jest w sumie zła do podbicia pregi.

dodano polskie znaki i poprawiono błędy - detronizator
  • 604 / 187 / 4
@Rs3mati Co do idei nie zmniejszysz tolerancji na pregabalinę inaczej niż przerwą. Aczkolwiek po roku przerwy myślę że już ci bardziej nie spadnie. Chociaż jeżeli waliłeś kosmiczne dawki to mózg może potrzebować dużo czasu aby dojść do siebie to, że cytykolina ci pomaga może wynikać z faktu iż mózg jeszcze nie wrócił do stanu sprzed przyjmowania pregabaliny.
Pregabaliny nie podbijesz tak jak możesz to zrobić z dxm czy benzodiazepinami (na poziomie szlaku metabolicznego i wchłaniania znaczy). Jedyne co mi przychodzi na myśl do łączenia w celu zmneijszenia dawki (poza gabapentyną ale to niczym nie różniłoby się od większej dawki pregabaliny) to baclofen. Ale tutaj z góry zaznaczam iż specyficzny to miks, nie umiem powiedzieć na ile jest szkodliwy. Wydaje mi się że może mieć negatywny wpływ na serce, ale może oddziaływanie baclofenu i pregabaliny na serce znosi się i jest git, a może w połączeniu sercu szkodzą, nie wiem. Na pewno jest to miks mocno działający np. na układ oddechowy (depresyjnie oczywiście) na mięśnie i ogólnie cały oun. Bo piwa to ci nie radzę łączyć, ani w ogóle pić.
Wydaje mi się jednak że po roku przerwy tolerancja powinna się wyzerować także na twoim miejscu przyjrzałbym się innym czynnikom mogącym wpłynąć na mniejsze działanie pregabaliny. Ogólnie czujesz się gorzej więc i działanie pregabaliny gorzej odbierasz etc.

Ps. wybacz, że edytowałem ci post, ale takim dziś humor mam.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 360 • Strona 36 z 36
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.