Czy są tu może użytkownicy którzy poddawali sie temu zabiegowi? Korzystając z okazji chciałbym sie dopytać czy istnieje możliwość zachowania skórki z napletka po zabiegu na pamiątkę?
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Bo widziałem w sklepie bardzo ładną antyramę.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Wcześniej pytałeś o przewożenie litra poppersa samolotem, teraz fiutto ciach ciach. Niezłym zwyrolem musisz być.
A co myślicie o zrobieniu talizmanu? Niepokoją mnie tylko właśnie te regulacje odnośnie podróży samolotem, mogliby mi przybić handel organami?
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Co ciekawe, dwa kościoły deklarują że posiadają oryginał.
Jesteś Żydem ?
Nie żebym narzekał, nasze chłopaki w Gazie znakomicie sobie radzą. Na mieszkanie+ sie załapiemy wszyscy jak dobrze pójdzie.
To może lepiej odwołam ten zabieg, w sumie nie wydaje sie trudny, jakim stymulantem najlepiej sie wspomóc do zabiegu jeśli chciałbym go przeprowadzać na własna rękę?
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.
