Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
BTW: Z tym sklepem to bym uważał, z tego co wiem to nie ma na rynku rc legitnych vendorów GBL.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
pierwsze 500ml zrobi z Ciebie króla życia, o ile trafisz na faktycznie prawilny GBL. tylko, że to już nie będzie Ty , a jakieś popierdolone alter ego Twojej osobowości. a w dalszej części lęki i psychozy wrócą w stopniu sporo wyższym niż je masz, zostaw ten temat z daleka ;)
Poczujecie jak to jest żyć pęłnią życia.
Gdzie wszystko sprawia radość a negatywne myśli nie istnieją.
Polatacie parę lat i spadniecie niżej niż przed poznaniem GBL.
Wszystko będzie jeszcze bardziej szare bo przed GBL nie wiedzieliście że są kolory w życiu.
Zacznie szukać lekarstwa na szarość życia.
Zaczną się różne experymenty
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
chyba najlepszy stosunek toksyczności do oferowanych doznań
jeśli się nie jest debilem i ogarnie dawkowanie i czas między polewkami to można lecieć na tym latami bez konsekwencji
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
