Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 13 z 15
  • 29 / 8 / 0
Chyba najciekawszy wątek na hypku jaki znalazłem. Złoto.
@Knok , ciekawi mnie to, czy żyjesz xD
  • 2990 / 1652 / 35
Pewnie wykończył się albo zapomniał o świecie
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5253 / 943 / 0
2023 a @london5 nadal nie stestowal jenkemu 😆
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 3245 / 623 / 0
A śmiałem się ze znajomego jak opowiadał o tym że gdzieś widział to w telewizorni, tzn nie wątpiłem, ale darłem łacha jak mówił że to jakaś cała zajawka.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5932 / 1224 / 43
Ten temat był poruszany w serialu - "Śmierć na 1000 sposobów".
Gdzieś w tym wątku nawet chyba wrzuciłem linka ze sceną z serialu.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2990 / 1652 / 35
Dawaj rób jenken a później temat o kanna.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 287 / 140 / 0
dobra kurde browar, albo dwa dla tego kto tripraport zda po zaaplikowaniu
  • 3245 / 623 / 0
Jest na youtube po wpisaniu po prostu jenkem, ale nie mam zamiaru tego oglądać.

https://www.youtube.com/watch?v=55PgOdmLv9A
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 24 / 0
Do uzyskania w pełni zadowalajacych efektow, polecam jako czynność poprzedzajaca przyjac fortrans. 2saszetki powinny uporac sie z brakiem dobrego tematu gdy sucho i twardo z tym na mieście.
"jak Ci się nie podoba rzeczywistość, to sobie idź gdzie indziej".
  • 1509 / 388 / 13
Z tym efektem dysocjacji to nie żadne brednie.

Dawno temu kiedy więcej buszowałem i bardziej odnajdowałem sie w survivalu pewien kompan odkrył ciekawą lokalizacje, coś jak opuszczona manufaktura w której mogło być sporo złomu i miedziuchy.

Przygotowani bojowo do misji dużo amph i maczany w ekwipunku tez diax, nożyce i latarki, kombinezony dres ninja.

Dóbr za dużo tam nie było, troche kabli i rurek ale plecaki naładowane i mielismy juz uciekać, ale cpunska ciekawość kazała nam obczaić jeszcze reszte pomieszczeń u góry, jedno z nich było zasłoniete metalowa blachą. Wspólnik uchylił rombka tajemnicy ale jak poświecilem do środka latarka było juz za późno - fetor i opary wydostały sie na zewnątrz.

Naszym oczom ukazał sie stos butelek pelen aktywnego materiału psychoaktywnego. Zarówno w środku jak i poza pojemnikami, do tego sterty igieł i puste paczki po lekach i maczanach - najprawdopodniej cpunski margines zrobił sobie tam kiedyś przytulną świetlice. Smród był tak intensywny a zarazem przerażający, ze przez chwile zrobiło mi sie ciemno przed oczami i myślałem, ze trafiłem do jakiegos lochu z innego wymiaru czyśćca. Od razu stamtąd spierdoliliśmy ale po drodze na schodach zwymiotowałem - ostro sie wtedy zrylem, ze dojdą do nas po materiale genetycznym z rzygów.
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 13 z 15
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.