Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
  • tak jak w tytule
  • 1341 / 269 / 0
tak są
  • 71 / 5 / 0
Czy wie ktoś, czy testy na mefedron są w standardowych testach moczowych 12-18 panel ?

Jeśli tak to wychodzą jako dopalacze czy sam MEF?
  • 154 / 5 / 0
Mi właśnie wyszedł jako metaamfetamina.

Ale szczerze mówiąc to mam wątpliwości, bo choć piguła mówi że wyszła, to ja tam widziałem minimalną kreskę.

Zresztą, w ogole te testy na ślinę to o dupę potłuc. Miesiąc wcześniej też je miałem, dosłownie kilka godzin przed nimi wziąłem mefa, i nic nie wyszło, więc..
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.