Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi kwasu barbiturowego – np. fenobarbital.
Więcej informacji: Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 67 / / 0
Czy da się uzdatnić luminal, w tym wypadku 100mg na roztwór iv?
.
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
Tak. Razn miałem okazję skosztować tego środka tą drogą w miksie z metkatem w prawdzie, ale różnica była znaczna. Fenobarbital uzyskaliśmy oczywiście z tabletek luminalu. Po 200 mg na twarz stukneliśmy.
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 258 / 2 / 0
Przed chwilą poszły dwa strzały po 50mg - efekt jak na razie łagodny uspokojenie i senność (bez otępienia)

Zrobiono normalnie (rozkruszona tabl luminalum unia 100mg, zalane ciepłą wodą, wymieszane/shake, filtracja przez filterek, here we go!)
You Are What You Use...!
Arylcyclohex = Two Steps From Hell
  • 5801 / 1193 / 43
Ile dać wody na 100mg ?

scalono - 505

Proszę o scalenie.
10 - 15ml wody na 100mg.
Dużo w chuj.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3053 / 1036 / 0
ja dzisiaj z kolegą co dojeżdżam na program metadonowy spróbowałem Luminalum Unia podanego drogą dożylną. niestety w polowych warunkach, ale wszystko było czyste i sterylne. po wypiciu 50 ml syropu (0,1%) w punkcie udaliśmy się za blok i podaliśmy po tabletce Luminalu na głowę celem wzmocnienia metadonu. początkowo nie chciałem się zgodzić, bo nie miało to sensu i było niepotrzebnym ryzykiem, ja wszystko poza niektórymi opiatami przyjmuję doustnie, ale namówił mnie i podał mi to kolega. rozkruszoną tabletkę wsypałem na kapsel od wódki i zalałem 5 ml soli fizjologicznej, po zalaniu zamieszałem i przeciągnąłem przez czysty ustnik od papierosa. zaciągnąłem do pompki 5 ml i nałożyłem igłę 0,6 x 13, niestety tylko taka duża była do dyspozycji.

gdy kolega wstrzyknął mi ten barbituran nagle poczułem bardzo silne wyluzowanie i można by rzec lekkie pierdolnięcie, a przede wszystkim wzmocnienie efektów wypitego wcześniej metadonu w dawce 50 ml (0,1%). całą drogę powrotną tramwajem odczuwałem wzmożoną sedację oraz łapałem zwisy, byłem także bardziej pewny siebie wśród innych ludzi. generalnie były to efekty typowe dla działania fenobarbitalu, ale uderzyły bardzo intensywnie choć trwały krócej.

moim zdaniem takie coś nie ma sensu i lepiej jest po prostu połykać tabletki w przypadku tego typu środków (barbiturany, benzodiazepiny, anythistaminy). myślę, że jedynym odstępstwem od tej reguły jest podawanie Luminalu w jednym zastrzyku z opiatem lub zaraz po jego doustnym przyjęciu, wtedy czuć silne wzmocnienie.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 588 / 81 / 0
Czy między baributranami a benzodiazepinami występuję tolerancje krzyżową? Planuje zrobic detoksik od benzo i przejsc ew na barbiturany.
Jestem dość trudny.
  • 1100 / 273 / 0
zachodzi tolerancja krzyżowa, ale
Spoiler:
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 325 / 50 / 0
Najlepiej rozkruszyć tabletkę, zalać etanolem - przy spirytusie 95 proc 1-1,5 ml na 100mg, przy czystej wódce 2,5-3 ml na 100mg i zaczekać przynajmniej 8-12 godzin, później filter i wiadomo dalej. Ostrzegam przerobiony fenobarbital jest silniejszy niż przygotowywany na szybko, podobnie jak jest w przypadku benzodiazepin. Solo raczej nie ma sensu brać, za to w miksie z opioidami wzmacniając je lub by złagodzić ujemne skutki podawania Speed. Miksy oczywiście dla doświadczonych użytkowników.
  • 26 / 3 / 0
Czy takie podanie fenobarbitalu zniweluje mi natychmiastowe wk***ienie? Casami jak ktoś mnie zdenerwuje to nie radzę sobie z powstrzymaniem emocji (proszę tylko bez zbędnego piepszenia, że trzeba iść na psychoterapię i pracować nad sobą), tj. od razu trzęsą mi się strasznie ręce, głos załamuje itd. - nie jestem wstanie wtedy nic zrobić i jakimkolwiek dalszym wykonywaniu obowiązków nie ma mowy. Myślałem żeby sobie wtedy zapodać np. luminal dożylnie. Po jakim czasie od naciśnięcia pompki, zdenerwowanie odejdzie? Głównie chodzi mi o te trzęsące się ręce.
  • 940 / 294 / 5
@cieciu ja bym na twoim miejscy zaczął od czegoś lżejszego, 0.5mg alpry po język (oryginalny xanax szybciej wchodzi) powinien załatwić sprawę.
odpowiadając na twoje pytanie, od razu.
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Hiszpańska policja rozbiła komórkę kartelu. "To była twierdza marihuany"

W ostatnich latach Hiszpania stała się jednym z głównych punktów tranzytowych narkotyków do Europy. Jej strategiczne położenie na Półwyspie Iberyjskim — z długą linią brzegową, portami o ogromnym znaczeniu handlowym i Cieśniną Gibraltarską, przez którą prowadzi kluczowy szlak między Afryką a Europą — sprawia, że kraj ten jest szczególnie narażony na działalność międzynarodowych mafii narkotykowych. Najnowszym tego dowodem jest rozbicie w Walencji komórki tzw. Bałkańskiego Kartelu, jednej z najaktywniejszych organizacji przestępczych Europy Wschodniej.

[img]
Niemcy po częściowej legalizacji: młodzież sięga rzadziej a dorośli korzystają bardziej świadomie

Nowe badania rządowe z Niemiec obalają jeden z głównych mitów przeciwników legalizacji marihuany – że dostępność konopi zwiększy używanie wśród młodzieży. „Drogenaffinitätsstudie 2025”, opublikowane przez Federalny Instytut Zdrowia Publicznego (BIÖG, dawniej BZgA), pokazuje, że po legalizacji użycie konopi wśród nastolatków… spadło.

[img]
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki

Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.