https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Robie do niego podchody, ale nie wiem czego się spodziewać, obawiam się czy mnie na początku brania nie nakręci jak SSRI no i w jakich dawkach go brać (myslalem żeby zacząc od łyżeczki z rana)
Czyli powinien działać przeciwnie do grejpfruta czy czosnku i powodować szybsze rozłożenie dxo? Dextrorphanu, metabolitu Dxmu. Oraz samego dxmu i innych dragów rozkładanych przez ten enzym?
Jakoś dożylnie dałoby go radę podawać?
PS. Jak działanie wyłączając psychodeliki się utrzyma to zmarnuje więcej..
@endother Ile ty tego bierzesz, że czujesz wyraźny wjazd?
Być może słabsze efekty po psychodelikach mają coś wspólnego z tym, że dziurawiec też smyra 5-HT2A, ale ja nie pamiętam, żeby to był efekt całkowicie je wyłączający.
Przyjmuję obecnie małe dawki nalewki, może w weekend zrobię tripa to napiszę jak było.
edit (25.VI.2024)
Tripa nie było, nie miałem czasu, zarobiony byłem, może inną razą się uda.
Jest już sezon kwitnienia, przedwczoraj na spacerze przyczaiłem trochę dziurawca, a wczoraj wybrałem się to pozbierać. Mój pierwszy raz, zobaczymy co z tego wyniknie. Miejsce suszenia zacieniłem.
scalono - łysy
Nasączałem się tą nalewką dwa tygodnie (100g suszonego ziela na 600ml wódki, po odsączeniu trochę poniżej 0,5 litra wyszło), około łyżka dziennie, czasem trochę się przelało, ale niedużo (moja ma 5 ml, zmierzyłem to strzykawką, nie wiem czemu na necie często podają, że średnio ma 10-15).
Tydzień temu zjadłem nieco ponad 3,5 grama grzybów i zmieliły mnie należycie, powiedziałbym nawet, że mocniej niż normalnie, ale to może być też kwestia odstawienia jakiś czas temu piwska i zioła.
Po tym tripie na razie odstawiłem dziurawca.
The body or a conscious mind'
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
TSUE wydał wyrok ws. Węgier. Chodzi o konopie indyjskie
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał we wtorek, że Węgry złamały prawo wspólnoty. TSUE wydał wyrok w kwestii głosowania Budapesztu przeciwko wspólnemu stanowisku Rady UE dotyczącym konopi indyjskich.
Irvin Rosenfeld: Człowiek, który wypalił 120 000 jointów od rządu USA
Wyobraź sobie, że co 25 dni listonosz puka do Twoich drzwi i wręcza Ci przesyłkę od rządu federalnego. W środku nie ma jednak pism z urzędu skarbowego, lecz metalowa puszka przypominająca opakowanie od kawy. Po jej otwarciu widzisz 300 starannie skręconych jointów.
