chyba bardziej małemu jackowi chodziło o lansowanie się typu "ja już z tym skończyłem i już nie jestem ćpunem"
Bo chodziło ci o lans i nie wyszło.
Dobrze, że jesteś przekonany na 100% rzucić używki, rozpatrzyłeś bilans i widocznie wyszło na minus. Jeśli Ci pomoże to napiszę delikatniej od ksionca. Nie wchodź tutaj, staraj się w ogóle nie dopuścić myśli o narkotykach, nie pij alko narazie ono osłabia wolę i robimy tego czego normalnie nie czynimi. Zajmij się czymś intersującym, najlepiej jest się zakochać. Szybko zapomnisz ;-) Pozdro
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Od jutra rzucam.
Dobrze, że jesteś przekonany na 100% rzucić używki, rozpatrzyłeś bilans i widocznie wyszło na minus. Jeśli Ci pomoże to napiszę delikatniej od ksionca. Nie wchodź tutaj, staraj się w ogóle nie dopuścić myśli o narkotykach, nie pij alko narazie ono osłabia wolę i robimy tego czego normalnie nie czynimi.
Wyrzekanie się czegokolwiek niczego nie daje - nie da się uciec od takich rzeczy - to nadal walka. kluczem jest zrozumienie dlaczego to robisz ,co Ci to daje ,jak to zastąpić ,zrozumieć jakie to w istocie głupie ,etc - wtedy problem znika. dzięki takiemu podejściu od 2,5 tygodnia nie pale fajek ,co jest dla mnie sporym osiągnięciem: )
anonimus pisze: no i dupa, detox chuj strzelił, wczoraj spożyłem sobie gram benzydaminy ... w piątek pójdzie 1,5 ;-)
A wogóle to przyjeb z 3-4 g. Odechce ci się tego całego ćpania.
Hurra, diese Welt geht unter
BTW mialem juz nic nie brac, ale nadazyla sie fajna okazja i chuj z bicza strzelił ...
Od jutra rzucam.
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina
Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.
Kokaina w gumie do żucia
Celnicy na lotnisku Gardermoen postanowili sprawdzić dokładniej paczkę z Peru pełną słodyczy. Jak się okazało - mieli wyczucie. W środku zamiast gum do żucia znaleźli 300 gram kokainy, czytamy w dzienniku Dagbladet.
