Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 127 • Strona 13 z 13
  • 1 / / 0
Skusiłem się wypróbować etylofenidat do nauki. Pierwsza substancja stymulująca jaką w życiu brałem. Brałem około 60mg dziennie (rozpuszczone w wodzie, 20mg co 3 godziny) i oralnie do nauki przez 3 dni, dzień przed egzaminem odstawiłem naukę i poszedłem się wyspać.
Egzamin był pisemny i składał się z 4 otwartych pytań. Pisząc odpowiedzi czułem się jakbym przepisywał odpowiedzi z podręcznika.
Finalnie dostałem ocenę 4.5, którą dostali nieliczni.
  • 0 / / 0
Witam,tak jak napisałem w poście, moje pytanie dotyczy tego jak zniwelować stres w trakcie egzaminu na prawo jazdy, miałem już egzamin i w trakcie egzaminu stres był tak duży że nie wyjechałem nawet z placu, całe ciało mi drżało. Teraz jak słysze gdzieś na filmie słowa ,,Egzamin, prawo jazdy,, to zaczyna mi aż serce szybciej bić. Mam wyjeżdżoną wystarczającą ilość godzin, nauczyciel jazdy mówi że jestem dobrze przygotowany i jedynie problem z tym stresem, w trakcie jazd nigdy nie miałem takiej sytuacji.
Myślałem nad jakimś benzo+ ew energetyk żeby nie zasnąć, może miał ktoś podobną sytuacje? może ma ktoś pomysł jaka substancja byłaby najlepsza? Chodzi po prostu o uspokojenie sie. Nie moge być senny ,czy też naspidowany, nie moge gadać głupot. Myślałem jeszcze o propornolu
Jeżeli benzo to jakie jest najlepsze na uspokojenie a zarazem najmniejszy potencjał uspiający
  • 2509 / 300 / 0
@morphinetwink a brałeś już jakieś benzo ? Masz jakąś tolerancję? Bo wiesz ze dana " sytuacja " tak jakby kieruje działanie benzo idziesz spać to powoduje że się wyciszasz zasypiasz łatwiej , idziesz sie bawić to puszczają hamulce i sie bawisz . Jeśli o egzamin i prawko chodzi celowałbym w notropiki : ) umysł jaśniejszy mniejsze prawdopodobieństwo że popełnisz błąd itp ale też trzeba to brać jakiś czas niestety nie ma " 1 tabletki na wszystko od-razu "
  • 531 / 220 / 0
Kiedy chodziłem do technikum ekonomicznego, moja średnia z ocen w ostatniej 4 klasie wynosiła 2,4. Nie lubiłem się uczyć za bardzo, za to lubiłem wagarować. Bardzo chciałem zdać maturę i zdałem ją. Przed ustnym z j. polskiego pamiętam że wziałem niewiele "ścierwa".. nauczyłem się tekstu 4 strony A4 na pamięć, mówiłem z przekonaniem że wiem co mówię, nauczycielka moja która była w komisji, mówiła mi abym mówił wolniej. Zrobiłem pamiętam bardzo dobre wrażenie i ocena 4 za ustny z polaka z którego miałem ledwo i z litości ocenę "dopuszczający" w szkole.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 349 / 261 / 0
Pregabalina nie ma statusu psychotropu więc możesz to wykorzystać na egzaminie ;)
null
  • 973 / 201 / 0
Pregabalinie do czego ? Chyba tylko do otumanienia.
Ja polecam sporo rumianku 1 świeżo starty orzech gałki muszkatołowej i do tego sporo świeżego imbiru.
Dzbanek zielonej herbatki przed i ogarnięcie jest 3x lepsze niż na najlepszej fecie, skupienie koncentracja.
Wszystko jest łatwo dostępne i tanie jak barszcz nie ma żadnych skutków ubocznych.
  • 287 / 139 / 0
mi z kolei pomogła o dziwo durna waleriana jak zdawalem prawko, warto sprobowac
ODPOWIEDZ
Posty: 127 • Strona 13 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.