Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
444
39%
2.raz w tygodniu.
160
14%
3.Jaram i miksuję
226
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
59
5%
5.raz w miesiącu.
116
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
123
11%

Liczba głosów: 1128

Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1511 z 1519
  • 2842 / 503 / 0
tylko? myślałem że shiva coś tam, shiva coś tam.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 393 / 80 / 0
"Cali weed – co to dokładnie jest?
Cali weed to określenie oznaczające nasiona marihuany wyprodukowane w „zagłębiu konopnym”, czyli w Słonecznej Kalifornii. Rejon jest uważany za jeden z najlepszych (i najprzyjaźniejszych) do uprawy marihuany. I faktycznie właśnie w tym stanie USA swoje siedziby mają cenione seedbanki. Uważa się, że kalifornijskie nasiona marihuany Cali weed są gwarancją satysfakcji. W końcu właśnie tutaj powstało wiele epickich odmian. Warto przy tym zaznaczyć, że Kalifornia zalegalizowała marihuanę do użytku codziennego dopiero w 2018 roku, zaś dwa lata wcześniej dopuszczała stosowanie w celach leczniczych. Wcześniej za uprawę czy używanie można było spodziewać się srogich kar. To jednak nie zahamowało rozwoju kalifornijskich seedbanków i tym samym branży konopnej.

Cali weed to trend – jedno z kryterium wyboru nasion marihuany. Co jak co, ale Amerykanie potrafią reklamować swoje produkty czy kulturę masową. Śmiało można stwierdzić, że Cali weed w świecie marihuany ma renomę szwajcarskich zegarków, oryginalnego węgierskiego tokaju czy niemieckich aut. Przecież wiadomo, że niemieckie auta są najlepsze, prawda? Właśnie tak to działa. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych cech poszczególnych odmian marihuany. Niewątpliwie jednak w grupie Cali weed można znaleźć pozycje, które wyróżniają się pod wieloma względami i mają szansę znaleźć się u „konesera” w wąskiej grupie ulubionych."

Źródło: zajebane z netaA co do Shivy to jakaś indyja, źródła podają, że najprawdopodobniej Northern Light, ogólnie śiwa jest stara jak konopny świat, ma z kilkadziesiąt lat, i nie chodzi mi o to, że NL jest stara tylko, że odmiane Shiva można znaleźć w katalogach nasiennych holenderskich seedbanków już w latach 90tych, np. u sensi Seeds albo Homegrown Fantaseeds.
  • 58 / 12 / 0
Paliłem rok temu zioło bez zapachu, ale wyglądało dobrze i nie było suche, w smaku i zapachu dymu było jak normalne zioło, ale sam susz nic nie pachniał. Faza po tym była trochę inna niż po medycznej marihuanie, bo te z apteki nie działały na mnie aż tak ciekawie.
Odbiór muzyki i filmów był o wiele ciekawszy, miałem większą ochotę na aktywność i przy każdej mega się wkręcałem w nią. Po zielu z apteki nie mam aż takiej zajawki i euforii. Najbliższy temu był red no. 2, ale to wciąż nie to.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jakiej odmiany pestki kupić, żeby uzyskać taki efekt? Musi być mocno euforyczny, narkotyczny, mistyczny, tak żeby poczuć efekt wow. Czy tajskie sativy to może być to? Ktoś próbował i się wypowie?
  • 1101 / 259 / 0
31 maja 2023Verbalhologram pisze:
tylko? myślałem że shiva coś tam, shiva coś tam.
https://www.icmag.com/threads/shiva-history.119682/
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11837 / 2296 / 0
No ja kiedyś (pisałem o tym pewnie już z 5 razy) paliłem zioło (outdoor kolegi ze studiów), które działało na mnie w 80% jak extasy. Byłem pewny, że wrzucił mi tabletkę do herbaty, ale kolejne razy działały identycznie. Szczęka latała, duża empatia i chęć do rozmowy. Do tej pory nie wiem, co to było. Pamiętam tylko, że dojrzało aż za bardzo, albo było stare (kolor brązowy).
To były czasy, kiedy nawet nie wiedziałem, że są jakieś odmiany.
  • 973 / 201 / 0
Pytanie techniczne.
Palenie słabej jakości pewnie brak flusha i moco drapie w gardło nie ma popiołu tylko zostaje zbity węgiel, nie da się palić.
Sposób oczyszczenia.
Na szklankę wody przegotowanej około 80st wrzucone 5g i parzone pod przykryciem do rana, woda zlana ziele powoli się suszy ale potrzebuje na to sporo bo za pierwszym razem chyba źle ususzone itd.
Teraz co dalej.
THC mi z tego nie spierdoli przy tej obróbce ? Oglądałem pod lupą to trichomy są ładne pomarańczowe, zapaliłem lufe z bonga ale za mokre jeszcze i chyba dla tego nie klepie, ale teraz Popiołek elegancki wypada z lufki bez problemu, tylko martwi mnie utrata mocy, po ususzeniu i przechowaniu jakiś czas w zipku wróci ? Czy spierdolilem sobie palenie takim oczyszczaniem ?
  • 11837 / 2296 / 0
Jakim cudem moc miałaby wrócić? Jeśli coś się stało z THC, to permanentnie.
A drapanie po gardle i nie spalanie się na popiół to najprawdopodobniej spore pozostałości po nawozach.
  • 973 / 201 / 0
Z THC stać się nie powinno nic ponieważ w wodzie się nie rozpuszcza a temperatura też nie przekraczała 80stC.
Ogólnie muszę wysuszyć, dzięki tak myślałem, że flusha brak.
Wróci w takim sensie, że będzie dobrze ususzone trochę po leży jak wino i nabierze mocy tak to sobie tłumacze.
  • 11837 / 2296 / 0
Być może jest za mokre i stąd ten efekt, że moc uleciała.
Ja kiedyś przypadkowo wyprałem zioło w samarce i działało jak należy. Musiałem jednak wyrzucić, bo miało chemiczny posmak.
  • 1101 / 259 / 0
to wszystko nie musi być kwestią braku flusha/nadmiaru nawozów, a po prostu kiepskiego wysuszenia, na szybko. Dym z takiego zioła jest gorzki i duszący.
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1511 z 1519
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.