Nie wiem jak odpornym na benzo trzeba być aby raczyć się flu-alprą i jeszcze kontaktować cokolwiek po godzinie od zażycia
Mikołaj Jaska
04 maja 2023SlawomirAnonim pisze:To fakt, jest strasznie zdradliwy. Mam wrazenie, ze bardziej niz clonazolam.02 maja 2023tajemniczy25 pisze: @SlawomirAnonim flualpra to taka heroina wśród benzo także lepiej z tym uważać![]()
Klonazolam natomiast jest chyba najlepszym rc benzo i nie ma sensu porównywać go z klonazepamem, który względem niego można powiedzieć, że prawie nie działa. K-pamu jadłem po 20 mg (taka tolerancja) i była jakaś lekka sedacja, senność więc przestałem go brać. Po 3 mg klonazolamu rozjechało mnie konkretnie, chwiałem się na nogach, paranoje i lęki zniknęły, ciało i umysł się uspokoiły. Czułem się trochę jakbym wypił z 200 ml wódki, więc było dość grubo. Klonazepam to przy tym zabawka. Klonazolam to cholernie silne benzo z 1971 r. które nieuważnych amatorów może zmieść z planszy a tolerkowców potrafi zadowolić. Lepiej zjeść 3-5 mg k-lamu, niż paczkę k-pamu i czuć jakieś popłuczyny.
Chodsi mi o pillsy w kolorze żółtym, maluteńkie, ciezko je podzielić w przeciwieństwie do klona. Od vendora z forum
Mikołaj Jaska
Mikołaj Jaska
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.