Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1584 • Strona 149 z 159
  • 41 / 2 / 0
1mg Xanaxu dziennie przez rok jak z tego zejść?
0,5X2 dziennie.
  • 425 / 50 / 0
Imo stopniowo zmniejszaj dawkę i bierz pregabaline, tylko nie dłużej niż kilka miesięcy bo i z tego będzie ciężko zejść, dawki od 75mg do max 300, z 450/600+ łatwo się w to wjebac
Uwaga! Użytkownik Rs3mati nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 41 / 2 / 0
A czy padaczka może wystąpić przy odstawianiu powiedzmy co 2 tyg 0.25 mg?
  • 2392 / 655 / 0
08 maja 2023Rs3mati pisze:
Imo stopniowo zmniejszaj dawkę i bierz pregabaline, tylko nie dłużej niż kilka miesięcy bo i z tego będzie ciężko zejść, dawki od 75mg do max 300, z 450/600+ łatwo się w to wjebac

haha ja próbując wyjść z benzo i alko sie wjebałem w pregabalinę i teraz biore wszystko na raz.... także nie polecam pregi jeśli traktujesz to na poważnie lepiej redukcja o 0.25 co jakis czas - masz na necie tabelki
  • 287 / 140 / 0
@WujekMorda co do pregabaliny prawdę mówi, myślę, że na czas odstawiania taka bezpieczna dawka która nie spowoduje wjebania to załóżmy 75-0-75 ale również schodzę z pregabaliny także uważaj na nią, praktycznie całe forum sie obudziło i chce z niej zejść xd. Ja z niech schodzę głównie, ze względów intelektualnych. Zacząłem się podczas rozmów zacinać/jąkać. Najpierw obstawiłem, że to neuroleptyki, ale okazała się być to pregabalina (600mg/d).
faktycznie lepiej obcinać/zamienić na tranxene i nią schodzić. Jestem cały czas w trakcie odstawki obu.
baklofen trochę pomagał ze względu na gaba-b ale czułem się mega struty po nim więc go odstawiłem (swoją drogą też mocno uzależnia, z nim również uwaga- kiedyś go żarłem równo mieszając z alkoholem).
Stosuję jak już w tym wątku wspominałem memantyne (od 2 tygodni) nie czuje mocno jej działania ale możliwe, że dzięki niej też łatwiej mi się schodzi (schodzę z 6 leków, dziś praktycznie zrobiłem CT wenlafeksyny 450mg)
za tydzień będe już na samej tranxene, bez pregabaliny. (jeżeli chodzi o GABA-jebniki)

także miecz obusieczny :D jeden schodzi z drugiego pierwszym, a drugi z pierwszego drugim, diabelski młyn
Ostatnio zmieniony 08 maja 2023 przez 5matrix, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 111 / 36 / 0
Nigdy nie zrozumiem uzależnienia od benzo.Nijak to działa na sero czy dopamine, a nawet to obniża, alkohol to jest to.
Ale muszę przyznać jedno alkohol+benzo to miks doskonały, ale tylko z alkoholem.
Uwaga! Użytkownik Wariat99 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1543 / 197 / 0
bo jak nie masz lęków to nie odczujesz benzo , a lękowcy po wzięciu np alpry czują się w końcu normalnie.. a krzyżowe z alko dla lękowca to raj na ziemi , i wjebać się raz dwa a wyjść się prawie nie da przez taką osobe
  • 768 / 105 / 0
Pomoże mi ktoś? Krzyżowka
Uwaga! Użytkownik Palkrolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 439 / 36 / 0
Wyjdź z jednego całkiem jakimś cudem. I dopiero bierz się za to co powoduje krzyżówkę. W tym czasie warto by było załapać terapię, która się tym zajmuje i się na tym zna, wytłumaczy, przeanalizuje. Warto też żeby psychiatra, który daje Ci te leki i będzie próbował Ci pomóc miał kontakt z osobą od terapii.
  • 3244 / 553 / 0
Czy w przypadku redukcji relanium gdzie bierzemy 3x5mg przypadkowo zdarzy się zażyć podwójną dawkę dobową żeby chwilę odpoczac psychicznie to uzależnienie wraca do punktu zwrotnego czy nie?
Z jednej strony wydawało by się to bardziej oczywiste ale metabolizm leku jest bardzo długi więc teoretycznie taki wyskok może upłynnić schodzenie.
Ale z drugiej strony nie wiem czy nie cofnalem się dwa kroki do tyłu 🙉
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
ODPOWIEDZ
Posty: 1584 • Strona 149 z 159
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów

Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.

[img]
CBŚP i Policja Ukrainy rozbiły międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych

36 zlikwidowanych laboratoriów, setki przeszukań i tony zabezpieczonych substancji – to bilans skoordynowanej operacji przeprowadzonej przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Policję Ukrainy przy wsparciu Europolu. To jedno z największych uderzeń w podziemie syntetycznych narkotyków w Europie Wschodniej.

[img]
Spotkanie z MSWiA. Nadszedł czas na odpowiedzialność, a nie kolejne tragedie

Wczoraj oficjalnie złożyliśmy [tj. Wolne Konopie] w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o pilne spotkanie z Ministrem Marcinem Kierwińskim. Równolegle przekazaliśmy list otwarty dotyczący tragicznej śmierci 19-letniego Aleksandra oraz innych dramatów, które w ostatnich latach wstrząsnęły opinią publiczną.