Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 52 / 4 / 0
Gościu co ty pierwszy raz na hypku jesteś ze nie wiesz czemu tak pisze…

Chuj dobra dzięki za wasze odpowiedzi ale nadal bym chciał aby ktoś odpowiedział na ten cytat

" Kurwa chłopie za dużo benzo też może wywołać paradoksalnie lęk z oszołomieniem"

Jest tak czy nie? Wy hypki wiecie najlepiej, lekarz mi gowno powie.
  • 425 / 50 / 0
Byłem w ciągu na różnych benzo trwającym kilka miesięcy, czasami to były chore dawki tj np. 30mg clona, 15mg alpry+200ml wódki/300mg kody, (bez tolerki nawet takich dawk nie próbujcie bo was zmiecie z planszy na amen) i nigdy nie miałem po tym lęków czy oszołomień, co najwyżej to leżałem zarzygany w krzakach od wieczora do południa ale to już inna sprawa xD
Uwaga! Użytkownik Rs3mati nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 586 / 127 / 0
Znam co najmniej dwie osoby którym odjebalo paradoksalnie w tym mi kilka razy przy czym jedna dziewczyna z okna skakała w lęku i ogolnym rozpierdolem.
Sam zjadłem pare razy o wiele za dużo wobec swojej tolerki klonów,alpry,zolpi czy lorka itp i o ile nie pamiętam akcji po zolpi + lorek czy po zjedzeniu za dużo klonów to opowieści z tych akcji mówiły mi że ostro lękowe paranoje itp łapałem.
Opio też może fajnie zagrzać lub doprowadzić do męczarni z rzucaniem i oddechem tak jak stimy mogą nie tylko fajnie porobić a wręcz położyć przez kardioakcje.
  • 3 / / 0
29 marca 2023nicki pisze:
Nie możesz pisać normalnie że się naćpales tylko o jakimś śnie piszesz?
Właśnie projekcja włassnych jazd na sen o koledze dodaje tutaj koorytu. Powodzenia, u mnie zawsze działa bardzo,ale to bardzo powolne schodzenie z mg substancji + dużo wody.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"

Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.

[img]
Operacja „Kryształ”

Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.

[img]
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików

Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.