Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 18 / 2 / 0
Witam wszystkich deksiarzy 😁
Wiadome jest to że deks i muzyka to idealna para, więc chcę zacząć temat tego, czy ktoś próbował już słuchać binaural beats z deksem?

Dla niewtajemniczonych, krótki opis czym to jest.

"Binaural beats to dźwięki, które powstają w mózgu, gdy do lewego ucha wpada dźwięk o jednej częstotliwości, a do prawego o innej częstotliwości. Mózg rejestruje różnicę pomiędzy tymi dwoma częstotliwościami i tworzy nowy dźwięk o częstotliwości równej różnicy pomiędzy nimi – właśnie ten nowy dźwięk to tzw. dudnienie różnicowe (binaural beats).

Przykład: jeśli do lewego ucha wpada dźwięk o częstotliwości 400 Hz, a do prawego dźwięk o częstotliwości 410 Hz, mózg odbierze dźwięk o częstotliwości 10 Hz.
Monaural beats to z kolei dudnienie, podczas którego różne częstotliwości wpadają do obu uszu. Binaural beats wymaga założenia słuchawek, by osiągnąć założony efekt."

Zapraszam do dyskusji, sam ze swojej strony mogę powiedzieć, że to naprawdę działa, a przynajmniej bardzo pomaga osiągnąć dany stan ;)
  • 515 / 103 / 0
Idoser to dobry przykład tego zjawiska.
Nieźle zdekszony słuchałem "Heroin Quick Hit" i rzeczywiście jak zgrzany sie czułem prawie.
Mam wrażenie że w jakiś sposób mózg staje sie bardziej podatny na takie binaurale pod wpływem DXM.
Sam bawiąc się w inżynierię dźwięku katowałem nieraz konkretne bassy itp będąc zDeiXeMowany.

@Kryspie
Miło że poruszyłeś taki zaniedbany temat.
Dzieki idoserowi na srogim dexterze 600mg (prawie hole u mnie) słuchając bodajże HAND OF GOD miałem jakiś mega wizualny wewnętrzny trip który jest do dziś moim najpotężniejszym wspomnieniem dyso.
  • 18 / 2 / 0
@techniczny Ja z kolei bawię się z tymi dźwiękami głównie z serii "lucid dreams" i rzeczywiście w dzień zarzucania jak i następne 2 3 dni daje to niesamowite efekty, praktycznie zawsze idzie uzyskać świadomy sen (choć szczerze mówiąc, "pod wpływem" słabiej to działa niż dzień po 😁)

Właśnie mi odblokowałeś wspomnienia z eksperymentów z idoserem 💙 słuchałem amphetamine, odpowiednik THC jak i kokaine i rzeczywiście pod wpływem DXM działa do znakomicie, choć na trzeźwo w moim przypadku nie działało nigdy.
Słyszałem teorie, że z tym idoserem działa to tak, że mózg musiał być kiedyś w takim stanie, żeby ten stan wywołać za pomocą idose.

Jak dla mnie to mało znane i niedocenione "dźwięki" 😁 każdemu zarzucajacemu DXM szczerze polecił bym binaural beats 😎
  • 515 / 103 / 0
Pizdnij sobie dawke na 3 plato i odpal długą wersje hand of god lub multiple orgasm. Ten multiple to jakaś pokurwiona sprawa xd
  • 31 / 11 / 0
Nie tylko "binaural beats"... Polecam opanować podstawy obróbki dźwięku i tworzyć swoje własne sample dźwiękowe do zastosowania jako tło dźwiękowe sesji z dowolną substancja psychoaktywną.

Dlaczego samemu?

1) Każdy człowiek ma inną wrażliwość, inaczej odbiera różne częstotliwości
2) Akustyka pomieszczeń różni się od siebie, reprodukcja dźwięków przez różne zestawy głośników jest zróżnicowana
3) Nawet niewielka różnica w oddziaływaniu dźwięków może zmienić wpływ na przebieg sesji z daną substancją.

Nic nie zastąpi indywidualnej kalibracji danego dźwięku pod konkretną osobę, miejsce odsłuchu i źródło odsłuchu, razem wzięte.
  • 50 / 15 / 0
Testowałem różne dudnienia różnicowe, czy nagrania medytacyjne i inne umożliwiające wejście w trans. W moim przypadku optimum dawki dla takich zabaw było pomiędzy 300, a 450 mg. Wtedy faktycznie można było łatwiej się skupić, wyłączyć myślenie i osiągnąć w głowie pustkę. Przy 600 mg było już za dużo do takich zabaw. Gonitwa myśli się rozkręcała i rozpraszała i zwykle kończyło się w pewnym momencie zdarciem słuchawek z głowy, ewentualnie przestawieniem się na muzykę.
"Zawsze myślałem, że moje życie jest tragedią, ale teraz wiem, że to komedia"
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.