Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 8676 • Strona 828 z 868
  • 354 / 93 / 4
22 marca 2023Psilosoph pisze:
22 marca 2023Detronizator2 pisze:
22 marca 2023theharewhohears pisze:


A baklofen nie przedluzylby schodzenia o te dni w ktore by sie go wzielo?
Tylko trochę, bo tolerancja na GABA-B znacznie szybciej znika niż gaba-a. Więc o ile benzo znacząco przedłuża męczarnie to baclo mniej. (Ale również trochę wydłużyć może)
Benzo nie wydłuży męczarni przy odstawieniu pregabaliny, wpływa na inne receptory.
Co innego fakt, że można stworzyć sobie kolejny powód do niepokoju gdy się wjebie.

Niema tolerancji krzyżowej między baklofenem/fenibutem a pregabaliną, również nie powinny przedłużyć okresu odstawienia.
Choć chuj wie, gdzieś doczytałem że niby fenibut jakoś tam smyra kanały wapniowe. Może i Baclofen również, biorąc pod uwagę podobieństwo strukturalne oraz dokładne niezbadane działanie substancji.
Oczywiście kanały wapniowe to nie gaba ale
No właśnie aby liczba białek α2-δ kanałów wapniowych w naszym układzie nerwowym zaczęła wzrastać (co dzieje się po odstawieniu pregabaliny i dopiero jak się odpowiednia ich ilość uzbiera zaczynamy czuć się lepiej), aby zaczęła wzrastać potrzebny jest negative feedback, który nie zachodzi lub jest ograniczony przy stosowaniu benzo, baclofenu itp. benzo nie downregulują ci kanałów wapniowych ale spowalniają ich upregulację.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 208 / 33 / 0
Ostatnio zakupiłem prege firmy Ranbaxy (firma na angielskim rynku). Kapsułki sa 300mg. Standardowo zawsze je otwieram, sypie na wage i robie sobie 150mg (puste kapsułki). Akurat tym razem po wysypaniu kapsułki na wage zamiat 300.4mg zawartości wyskoczyło mi na wadze 400mg, i to kazda kapsułka, czy takie rzeczy przy niektórych firmach to norma? Bo zgłupiałem szczerze mowiac, załączam zdjecie leku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
czas zwolnić
  • 305 / 74 / 0
Niema najmniejszej możliwości by w koncernie farmaceutycznym sypneli o 100mg więcej, niema możliwości by chociaż o 10mg więcej .

a) lek jest z nielegalnej dystrybucji.
Choć i w tym przypadku nie sądzę by dorzucono 5g gratis
b) poza substancją czynną są substancje pomocnicze
c) waga Ci się rozkalibrowała %-D
Jedyny sposób by pozbyć się pokusy, to jej ulec.
  • 1069 / 238 / 0
ja się jeszcze nie spotkałem z preparatem, który by zawierał w kapsułkach sama tylko pregabalinę, zawsze jest tam jakaś skrobia dodana, więc to raczej nic dziwnego. Nawet Lyrica skrobię zawiera, więc zastanawia mnie, jakiej pregi używałeś dotychczas?
  • 208 / 33 / 0
Wczesniej używałem Signature, Mylan, nervagesic i wypełniacze wynosiły około 0.04mg. Napisałem tez post na niebieskim i dostalem taka odpowiedz:
„My prescribed 300mg capsule empty out at 380mg (aprox), and they're prescribed, NHS verified.
I just don' t get why they'reabusable. They reduce the pain I experience, which makes me grateful for the prescription, but other than that, meh!”

Czyli cos jest na rzeczy, pregabalina która mam dziala dobrze tylko przez to ze jest czegos nadmiar nie wiem jak ja dzielic. W czym najlepiej sie rozpuszcza prega zeby strzykawka odmierzać dawkę? Bo zwykła woda zostawia grudy.


Edit: na oficjalnej stronie medycznej w UK znalazłem opis tego leku tej firmy i lista wypełniaczy załączam na screenie. Podejrzewam ,ze stad bierze sie te dodatkowe 100mg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
czas zwolnić
  • 354 / 93 / 4
Nie widzę problemu. reszta składników jest nieaktywna. Proszek jest jednoliicie/stały w proporcjach.
Dzielisz 400 na 3 i masz po 100mg pregabaliny plus 33,3mg wypełniaczy
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 16 / 1 / 0
Neurolog mi przepisał pregabaline, mimo tego ze biore xanax o czym wie, bo mu mowilem. A z tego co czytalem to jest ekstremalny miks po ktorym nie wiadomo co moze sie odwalic. To serio mozna laczyc jakos czy po prostu lekarz nie ma pojecia co robi, do czego sie sklaniam?
  • 126 / 11 / 0
24 marca 2023mobius pisze:
Neurolog mi przepisał pregabaline, mimo tego ze biore xanax o czym wie, bo mu mowilem. A z tego co czytalem to jest ekstremalny miks po ktorym nie wiadomo co moze sie odwalic. To serio mozna laczyc jakos czy po prostu lekarz nie ma pojecia co robi, do czego sie sklaniam?
Mi jeden lekarz przepisal oba leki na jednej wizycie i jeśli nie bierze się dużych dawek to nie jest to wcale jakiś ekstremalny miks, funfact ten sam lekarz mówił że wogole te leki na siebie nie oddziałują a kiedy powiedziałem że alpra to gowno i wolę clony bo lepiej działają i mogę mniej brać to powiedział że nie wypisze mi bo one uzależniają XDDDDDDDDD
  • 2688 / 362 / 0
Ja mam genetyczny luz i chwieję się na boki chodząc po 600mg. Tylko tyle. To ma być ta PREGABALINA? Co ona ma dawać?
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 126 / 11 / 0
Spokojnie, zacznij od 150, tolerka i tak ci się szybko wyrobi xD teoretycznie w dawkach terapeutycznych znosi stany lękowe, fobię społeczną, aktywizuje, itp. W praktyce jednak tolerka zapierdala jak beemka w której ktoś z lpg na benzynę przełączył a odstawienie jest podobne od tego po benzo/opio więc imo nadaje się tylko doraźnie/ do mixu
ODPOWIEDZ
Posty: 8676 • Strona 828 z 868
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.