Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 10996 • Strona 1100 z 1100
  • 337 / 69 / 4
W testach z moczu alpra wychodzi do tygodnia, a z włosów do 90 dni.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 121 / 9 / 0
Myślałem , że krócej przy tak krótkim okresie półtrwania …
Chodzi mi o mocz
  • 26 / 4 / 0
16 marca 2023Trian11 pisze:
Post ku przestrodze. Alpra działa na mnie od 3mg wzwyż. Lecę od stycznia na paro. Zeszły tydzień, wpadła w rączki paczka alpry, wrzucone na start 4mg, po około 30 min jeszcze 2mg. Dodam że leciałem 2 albo 3 dzień na takiej dawce mieszanej z alkoholem, a wiem że wtedy alpra potrafi mnie nawet 24h trzymać. 6 mg wrzucone, to polazłem do piwniczki po naleweczkę, grubo ponad 40%. Jak już weszło to przyszedł do durnego łba, durny pomysł. Gdzieś tam w szufladzie pamiętałem że leży pregabalina, znalazłem, wjebałem 600mg i przy okazji zgarnąłem hydroksyzynę i wjebałem 50 mg. Ale to nie koniec, bo kurwa naćpany już całkiem solidnie, stwierdziłem że może być lepiej. Dowaliłem 30mg kwetiapiny i chyba trazodon, po czym postanowiłem wyjść na fajka. I tak sobie stoję o przed 4 w nocy i jaram. Kojarzy ktoś z teledysku Jacksona jak się pochylają do przodu i potem zatrzymują ? To odjebałem coś podobnego. Po takiej ilosci prochów i alko działających na GABA, po prostu straciłem równowagę i zacząłem lecieć do przodu. Zdążyłem zrobić 3 kroki po czym z impetem przyjebałem twarzą w chodnik (w dodatku chropowaty). Podnoszę się, przecieram twarz łapa cała we krwi, kurwa nie jest dobrze. W domu plastra i wody utlenionej za cholerę znaleźć nie mogę, a że matka kilka dni wcześniej się zraniła to stwierdziłem że wie gdzie to jest. To ją budzę i przy okazji ojca i pytam o te rzeczy. No kurwa jak ktoś o 4 w nocy do was przyjdzie i naćpanym głosem zacznie pytać o wodę utlenioną i plastry to jak nic poderwiecie się z wyra. Postawiłem na nogi cały dom, rodziców, siostrę, szwagra. Ryj wyglądał jak jebany Bagdad, wymamrotałem że jebnąłem się drzwiami xD, wykąpałem się na szybko i do wyra. Starsi oczywiście się połapali że to nie przez drzwi bo plama krwi na chodniku plus na klamce od drzwi wejściowych. Leki mi zabrali i powiedzieli że będą dawkować, piwniczka z alko poszła na kłódkę. Chlałem jeszcze przez 3 dni, w zasadzie przedłużając alprę i pregabę z tej feralnej nocy. Od tamtego momentu czuję się strasznie chujowo, psychika jakby jeszcze bardziej jebła (deprechę i lęk społeczny to mam od lat) ale tak źle to nie było. 3 dni byłem trzeźwy. Dzisiaj jebnąłem 550mg tramka bo już nie wytrzymałem tej chujni. Ryj się goi, zęby całe, nos na szczęście też. Mam nadzieję tylko że kurwa blizn nie będzie. Nie mieszajcie alpry z alko. Wiem że to zajebisty sposób żeby podpić alprę i trochę sobie ją oszczędzić, ale kurwa syf się po tym odpierdala.
Jak znasz swoje możliwości i bierzesz z głową testując uprzednio taki mix na małych dawkach to powinno być git, sam kiedyś sobie rozwaliłem sobie czoło lecac na szafkę nocną takim mixem to pół roku ślad miałem xD dlatego teraz biorę z głową, co do głupot to ogólnie wszystkie benzo słyną z tego że się po nich głupoty robi czy mieszasz czy nie xD (ofc pisze tu o dużych dawkach lub o mixach które mocno podbijają benzosy)
  • 5 / / 0
Siemanko, ostatnio wpadlo mi w ręce niczym manna xanna z nieba opakowanko xanaxu 2mg, dawno nie umilalem sobie nim czasu (bodajże 2,5 roku) i pierwsze co rzuciło mi sie w oczy, to ze pudełko juz nie jest brandowane przez Pfizer tylko Upjohn. Po malym sledztwie znalazłem, ze te firmy są ze sobą jakoś związane, lek wygląda tak samo, ampułka tez, ale wole sie upewnic, ze to nie lewizna, jako ze kupowałem go w mrocznych częściach internetu. To norma, czy wał? Dlugo nie bawilem sie w bzp, opakowania clona i lorki tez sie zmieniły i to akurat moge potwierdzić, ale nic nie mogę znaleźć nt. Xana. Any ideas?
  • 177 / 42 / 4
@Szybkoszybki Norma, wszystko ok. pfizer już nie produkuje pod marką własną tylko Upjohn właśnie, dla nas nie zmienia się nic, ani fabryka produkcji ani nic innego, tabletki są identyczne do poprzednich bez najmniejszej różnicy, a oni podatki inaczej płacą czy jakiś inne dla nas nieistotne rzeczy.

@Bezniku okres półtrwania to jak sama nazwa wskazuje czas jaki potrzebuje nasz organizm aby zmniejszyć zawartość danej substancji w krwi do połowy maksymalnej wartości. a potem znowu czekamy drugie tyle do 1/4 makasa, potem kolejne do 1/8 maksa, jak masz czułą maszynę do w samej krwi do 72h alprazolam ci znajdzie. a w moczu to jeszcze metabolity są które mają znowu osobny czas potrzebny na wydalenie.
alpra.png
tutaj masz stężenie alprazoalmu we krwi. po 72h ostatnia cząsteczka ci się rozpada a dopiero po wydaleniu jej metabolitów jesteś czysty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 26 / 4 / 0
Jak od dłuższego czasu kupuję to 1mg są w pudełku pfizer (ale na tabletkach pisze upjohn) 2mg nawet w pudełku upjohn ale ostatnio natrafiłem na jakiś ruski xanax normalnie pisze xanax tylko wszystkie napisy są cyrlica a mieszkam przy samych Niemczech xD
ODPOWIEDZ
Posty: 10996 • Strona 1100 z 1100
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.