Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 5 / / 0
Żeby była jasność, nie użalam się nad samym paleniem tylko zależy mi na informacji czy cbd działa na te same receptory. Żaliłbym się jakbym zaczynał dzień od jointa i palił dziennie grama co i tak jest dla mnie abstrakcją totalną, że ludzie w ten sposób jarają. Zwyczajnie czuję wieczorem potrzebę zajarania dlatego szukam info o tym cbd aby sobienajbardziej ułatwić przerwę, trochę odpoczać od jarania i pozmieniać nawyki. Sporo też czytałem o tych przerwach kiedy długo palisz i może te wkrętki, że pierwsze 20 dni jest mega ciężkich mi banie zryło. Płuca też troche odpoczną :)
  • 4476 / 711 / 2198
Jak w każdym dragu. Dlatego po odstawce najlepiej przypominać sobie, dlaczego to zrobiliśmy i jakie konsekwencje to ze sobą niesie/niosło.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 3275 / 933 / 5
09 lutego 2023imperatormistrz pisze:
Sporo też czytałem o tych przerwach kiedy długo palisz i może te wkrętki, że pierwsze 20 dni jest mega ciężkich mi banie zryło. Płuca też troche odpoczną :)
Mój brat i ziomek jeden przy odstawce (ale zjarusy, kilka gramów haze dziennie potrafiło iść) zimne poty, bezsenność, brak apetytu, rozdrażnienie. Ale w żadnym wypadku nie dwadzieścia dni, tydzień max i po ptokach.
Mnie przy podobnym, jeżeli nie mocniejszym wjebaniu nic takiego nie złapało. Czułem się z każdym dniem lepiej, więcej energii i chęci do życia.
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 12789 / 2475 / 0
Mam identycznie - jak nie palę, to czuję się jakbym wskoczył na Prozac bez wskakiwania na Prozac. Zero negatywnych, fizycznych objawów.
  • 266 / 30 / 0
09 lutego 2023DelicSajko pisze:

Mój brat i ziomek jeden przy odstawce (ale zjarusy, kilka gramów haze dziennie potrafiło iść) zimne poty, bezsenność, brak apetytu, rozdrażnienie. Ale w żadnym wypadku nie dwadzieścia dni, tydzień max i po ptokach.
Jak pale dużo (czyli zjarany nawet 24h) przy nagłej odstawce mam objawy dokładnie jak wyżej + bóle głowy i ogólnie chujowe samopoczucie. Ciężko jest, ale po tygodniu jest juz git.
Jak palecoraz mniej przez 2-3 tygodnie, ostatni dni dosłownie buszek na sen to przy odsawce jest git. Albo odstawka praktycznie calkowicie bezbolesna, albo dosłownie 3-4 dni objawów jak wyżej w natężeniu max 10% tego co przy naglej odstawce.
  • 206 / 33 / 0
Siema, lecialem ciagiem przez 4 miesiace w ilosciach 0.5g dziennie palone tylko z wiadra, tolerka wyjebana w kosmos tak ze 2 wiadra nie robia zadnej roznicy. 3 dzien dzis jest jak nie pale i co najdziwniesze czuje sie lepiej niz gdy bylem w centrum ciagu, 0 checi na palenie, nie mysle o bace, glowa nie boli itd. Ktos mi moze wytlumaczyc co sie odjebalo? Jak to mozliwe ze nie mam zadnych symptomow odstawiennych po 4 miesiecznym ciagu. %-D :liść:

Przeniesiono – Catch
dawka czyni truciznę
  • 1519 / 390 / 13
4 miesiące to nie jest jakoś niebywale długo, jeden będzie pół życia kopcił wiadra i nic mu nie będzie a inny będzie miał loty bo sie trafiła mocniejsza odmiana. Dłuższe ciągi na syntetykach ludzie mieli i jakoś żyją
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 151 / 67 / 0
27 września 2023opalonyben pisze:
Siema, lecialem ciagiem przez 4 miesiace w ilosciach 0.5g dziennie palone tylko z wiadra, tolerka wyjebana w kosmos tak ze 2 wiadra nie robia zadnej roznicy. 3 dzien dzis jest jak nie pale i co najdziwniesze czuje sie lepiej niz gdy bylem w centrum ciagu, 0 checi na palenie, nie mysle o bace, glowa nie boli itd. Ktos mi moze wytlumaczyc co sie odjebalo? Jak to mozliwe ze nie mam zadnych symptomow odstawiennych po 4 miesiecznym ciagu. %-D :liść:

Przeniesiono – Catch
Może jarałeś tak w pizdu dużo że THC dalej jest w twoim organizmie i obecnie mikrodawkujesz, chuj wie, poczekaj jeszcze dwa dni.
Uwaga! Użytkownik Iacobus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4476 / 711 / 2198
@opalonyben każdy reaguje na temat inaczej, także nie mierzmy wszystkich jedną miarą. Poczekaj chwilę i sprawdź, czy nie będzie jakichkolwiek skutków odstawienia. A jaka waga + wzrost? Przy okazji - te symptomy mogą rozłożyć się w czasie, więc stay tuned.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 206 / 33 / 0
@deadmau5 +-70kg 185cm, szczupły szczur jestem %-D , w sumie to ciezko troche zasnac i jedzenie nie smakuje tak dobrze ale nie ma lipy i da rade przetrwac.
dawka czyni truciznę
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.